Jump to content
BulForum.com

Prodavam 2 Siemens C45


Recommended Posts

moga da zema ediniq za 80lv i to do 2-3 dni

ok, shte govorq s choveka dali shte svali cenata...te ne sa moi telefonite, utre shte ti dam otgovor, ako si vse oshte zainteresuvan

Link to comment
Share on other sites

ale vie ako iskate da vi go podari

Jesus Pak tup post!!!Omruzna mi le 4ovek :woot :angry:

:beerchug ale Hitman az kakvoto kaza mi pravish zabelezka le.neznam koi pravi po 3 posta za da si kaze problema.are ne iskam da se karame :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Prodavat se dva Siemens C45, ako ima jelaeshti molq...

1. Tri mesechen - picha e v kazarmata - telefona moje dase schita za nov - 100lv

2. Dvusedmichen - 120lv

Kupuvam dvata za 195 lv.Ne si pravia maitap.Plashtam vednaga.Stiga da sa v izpravnost i s dobar vanshen vid.I da ne sa niakakvi cvetove kato za geiove.

 

g_velkov2002@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

ale vie ako iskate da vi go podari

Jesus Pak tup post!!!Omruzna mi le 4ovek :woot :angry:

:beerchug ale Hitman az kakvoto kaza mi pravish zabelezka le.neznam koi pravi po 3 posta za da si kaze problema.are ne iskam da se karame :beerchug

Ami Jesus slu4aino tva koi go be pisal "Marka a ne MARAKA" da ne e baba mi!!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Prodavat se dva Siemens C45, ako ima jelaeshti molq...

1. Tri mesechen - picha e v kazarmata - telefona moje dase schita za nov - 100lv

2. Dvusedmichen - 120lv

Ostavi edin telefon. Imam merak da gi vidq i eventualno ediniq shte go zema. Mojesh da zvunnesh i na telefona na evrocom :635063 i da tursish lekx, kolegite shte te orientirat koga sam na rabota, mojesh da popadnesh i na men

Link to comment
Share on other sites

Ostavi edin telefon. Imam merak da gi vidq i eventualno ediniq shte go zema. Mojesh da zvunnesh i na telefona na evrocom :635063 i da tursish lekx, kolegite shte te orientirat koga sam na rabota,  mojesh da popadnesh i na men

Sorry, аз съм малко прост - бихте ли ми спелували lekx със звуци от българският език ? :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ostavi edin telefon. Imam merak da gi vidq i eventualno ediniq shte go zema. Mojesh da zvunnesh i na telefona na evrocom :635063 i da tursish lekx, kolegite shte te orientirat koga sam na rabota,  mojesh da popadnesh i na men

Sorry, аз съм малко прост - бихте ли ми спелували lekx със звуци от българският език ? :wub:

ne prosto iskashe da se napravi na po originalen.bazik le :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Zashto trqbva da mi nauchavate imeto v foruma ?Az sam suvsem seriozen za obqvata.

Boizon zashto e nujno da se speluva neshto prosto se obajda i me tursi, kakuv e problema a ?????

Link to comment
Share on other sites

Zashto trqbva da mi nauchavate imeto v foruma ?Az sam suvsem seriozen za obqvata.

Boizon zashto e nujno da se speluva neshto prosto se obajda i me tursi, kakuv e problema a ?????

ale niama nishto losho v tova. :woot ti za edno ime li si :woot

Link to comment
Share on other sites

Savage,ia mi drasni edin mail,da ti kupia telefonchetata,a pak tia pichove neka se obiasniavat prez tova vreme.

A ako si se otkazal da gi prodavash,ili samo prouchvash cenata,kaji pone da ne si cheshem ezicite. :)

Link to comment
Share on other sites

Prodavat se dva Siemens C45, ako ima jelaeshti molq...

1. Tri mesechen - picha e v kazarmata - telefona moje dase schita za nov - 100lv

2. Dvusedmichen - 120lv

Pi4 neznma kuf e toq tvo priqtel det gi dava teq telefoni za tiq pari ama do predi 2 dena edin moi priqtel si nameri Siemens A55 na 1 sedmica za 80leva v otli4no sustoqnie.Neshto da mi kajesh :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...