Jump to content
BulForum.com

PRODAVAM 2 NESHTA!


Guest InTeRgAlAcTiC

Recommended Posts

Guest InTeRgAlAcTiC

Prodavam DVD-ROM Matshita DVD-ROM SR-8584A & sashto video-karta RivaTNT Vanta ili neshto takova beshe..may samo Riva Vanta..abe 16MB ram! V otli4no sastoqnie*

*Videokartata nqma ventilator4e

Link to comment
Share on other sites

Prodavam DVD-ROM Matshita DVD-ROM SR-8584A & sashto video-karta RivaTNT Vanta ili neshto takova beshe..may samo Riva Vanta..abe 16MB ram! V otli4no sastoqnie*

*Videokartata nqma ventilator4e

Kaji mi kolko struva DVD-ROM,na kolko vreme e i kva maraka e shteshe da e po dobre ako beshe CD-ROM ama i tva stava :D

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

Абе DVD-ROM-a е Panasonic. Повече инфо можеш да намериш на следната страница: http://www.vladisoft.com/Reviews/PanasonicSR-8584A.htm. За пари ще се уговорим. На 2 години е, но не съм го използвал много...през втората...За състояние можеш да се надяваш че като всеки компютърен чарк за тея 2 години няма кой-знае какво да му се е развалило. все пак чете DVD-тата без грешка, а както всички останали DVD-ROM-ове имам леки запънки с обикновените CD-та, в частност на някои CD-RW :bgrin: ... Yeah, whatever. Абе да си подсигурен, че ако имаш DVD-ROM, и нямаш обикновен CD-ROM, понякога, мнооого рядко може да имаш съвсеееем леки запънки с обикновените дискове, записвани на дискове куча марка от записвачки куча марка :bgrin: .

Link to comment
Share on other sites

Абе DVD-ROM-a е Panasonic. Повече инфо можеш да намериш на следната страница: http://www.vladisoft.com/Reviews/PanasonicSR-8584A.htm. За пари ще се уговорим. На 2 години е, но не съм го използвал много...през втората...За състояние можеш да се надяваш че като всеки компютърен чарк за тея 2 години няма кой-знае какво да му се е развалило. все пак чете DVD-тата без грешка, а както всички останали DVD-ROM-ове имам леки запънки с обикновените CD-та, в частност на някои CD-RW :bgrin: ... Yeah, whatever. Абе да си подсигурен, че ако имаш DVD-ROM, и нямаш обикновен CD-ROM, понякога, мнооого рядко може да имаш съвсеееем леки запънки с обикновените дискове, записвани на дискове куча марка от записвачки куча марка :bgrin: .

Neznam kvo da se dogovarqme kazvai CENA

Link to comment
Share on other sites

Осемхиляди марки :tongue ...абе дай 60 ле'а и бегай

60 leva ti da ne si otka4il be za neshto deto e rabotilo 2 godini,ti mai neznaesh po kolko vurvat DVD-tata i CD-ROM.As po dobre da si kupa edin super CD-ROM za teq pari q mi begai ot glavata s teq skapani oferti!!! :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

Добре де, не знам по колко вървят. В такъв случай ти колко даваш?

Link to comment
Share on other sites

Добре де, не знам по колко вървят. В такъв случай ти колко даваш?

Ami rabotilo e dve godini ne se znae dali kato go vzema nqma na vtoriq den da sujalqvam ama v takuv slu4ai davam nai mnogo 35,40 leva!

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

Бачкало е 1 година! Втората си купих CD-RW и не съм го ползвал въобще! А и освен това е в отлично състояние. Всичко си му работи. 40 лева! По-ниско не падам. Ако щеш го зимай.

Link to comment
Share on other sites

Бачкало е 1 година! Втората си купих CD-RW и не съм го ползвал въобще! А и освен това е в отлично състояние. Всичко си му работи. 40 лева! По-ниско не падам. Ако щеш го зимай.

Shte si pomisla i shti kaj!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

Ауе джони ти за 5 лева ли си? Устройството си е идеално запазено, всичко си му е 6+! Няма да имаш никакви проблеми, което ти гарантирам. Освен това си нямаш и представа колко евтино ти го давам! :beerchug 40 лева е почти без пари. направо ти го подарявам.

Link to comment
Share on other sites

Ауе джони ти за 5 лева ли си? Устройството си е идеално запазено, всичко си му е 6+! Няма да имаш никакви проблеми, което ти гарантирам. Освен това си нямаш и представа колко евтино ти го давам! :beerchug 40 лева е почти без пари. направо ти го подарявам.

Ami pi4 zapazi go sq imam samo 25 kinta pa trqq da plashtam internet,shte ti gov zema za 35 po burzo ot kolkoto za 40 ako ti se 4aka da gi subera shte go vzema za 40.No ako go dadesh za 35 shte si super!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

Ай добре. Не ми се чака все пак :wir . Давам ти го за 35 лева.

Link to comment
Share on other sites

Kvi pari iskash na vantata ( Proveri kva cena iskat na nova predi da mi otgovorish ) :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

088 80 21 68 ; jiveq blizo do paparazi. kvo se razbirame? ako iska6 da se vidim v IRC?

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

Attention: Още не съм продал DVD-to. Ако го иска още и може да даде повече пари от HitMan (35 лева от които засега е събрал 29) да каже.

Link to comment
Share on other sites

Attention: Още не съм продал DVD-to. Ако го иска още и може да даде повече пари от HitMan (35 лева от които засега е събрал 29) да каже.

Ale Colie kat sum kazal 4e shte go vzema shte go vzema zapazi go!!!PLS :D

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC
Kvi pari iskash na vantata ( Proveri kva cena iskat na nova predi da mi otgovorish ) :ph34r:

Ami ne znam kolko struva nova vse pak da mu eba maykata. May kam $16 e vanta, ama TNT2, a moyta e vanta, ama TNT1, taka 4e da kajem $13 a az sti q dam za lv. 10-15 :))))). (Ama ventilator4eto ne ba4ka, nali znay6. Trebva novo da si kupi6!)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...