Jump to content
BulForum.com

Kupuvam kabel za E 700


Recommended Posts

E700 не подържа връзка с компютър чрез кабел или Bluetooth. За целта ти е нужен IrDA (инраред порт). Ако разполагаш с лаптоп той трябва да има, но определено кабел няма да ти свърши работа.

Link to comment
Share on other sites

E700 не подържа връзка с компютър чрез кабел или Bluetooth. За целта ти е нужен IrDA (инраред порт). Ако разполагаш с лаптоп той трябва да има, но определено кабел няма да ти свърши работа.

 

Това за кабела е абсолютно невярно. Кабел има и означението му е PCB133LBE. С кабела освен всичко това дето може да правиш с IrDA-то, може и да си качваш игри, да сменяш анимации, да флашваш...

Link to comment
Share on other sites

Би ли ми казал тогава от къде да си намеря такъв кабел? Защото аз доста време си търсих и навсякъде ми казаха, че E700 работи единствено с IrDA.

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам, само знам че би трябвало да е същия кабел за следните модели : (X100, X600, E700, E710, E100, S500). Тука във форума има потребители с X600 кабел. Можеш да ги питаш от къде са го взели. Има тема, пусни търсене.

 

Мисля че ако ти се дават 30 лв. няма да имаш проблеми с намирането на кабел. Технополис, Техномаркет, Германос.... Но естествено е да не ти се дават толкова, затова и съществува тази тема, не си само ти.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...