Jump to content
BulForum.com

Pitane-molba


Recommended Posts

Pi4ove niakoi pls da mi kaje niakav pleter koito ne reje subtitrite ako sa po-dalgi, a gi pokazva na sledva6tia red! Moliavi se kajete mi 4e po4vam mnogo da se iznarviam! :angry1

ne moga da si izgledam filma!

Link to comment
Share on other sites

Dragonfly^ ne tsva s tazi programka! Kato ia instalna i ne moga da gledam ni6to, samo zelen ekran! Iavno po niakav na4i mi ebava maikata na codecite! 10x anyway!

Kolkoto za namaliavane na 6rifta ne stava! Stavat mnogo malki!

I ra4no ne stava, ne migi otvaria sled tova! Pak i az gledam priateli! Predstavia6 li si kolko "Enter"-a 6te frasna! Tova sa 216 serii! 6te me zaboli "Enter"-a :P ! Pak i niamam tolkova vreme! :wacko:

Any suggestions? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Dragonfly^ ne tsva s tazi programka! Kato ia instalna i ne moga da gledam ni6to, samo zelen ekran! Iavno po niakav na4i mi ebava maikata na codecite!

Nqmam predstava za6to se polu4ava taka. S kakuv player e tva. btw subs trqbva da sa sus su6toto ime kakto na filma, za da gi otvori

Link to comment
Share on other sites

Dragonfly^ ne tsva s tazi programka! Kato ia instalna i ne moga da gledam ni6to, samo zelen ekran! Iavno po niakav na4i mi ebava maikata na codecite!

Nqmam predstava za6to se polu4ava taka. S kakuv player e tva. btw subs trqbva da sa sus su6toto ime kakto na filma, za da gi otvori

Tova 4e triabva da e sas sa6toto ime go znam! ;)

Subs mi gi otvaria, vaprosa e 4e sa mnogo dalgi i gi skriva i ne se vijdat polvinata! Tarsia takav player koito da gi premestva avtomati4no na sledva6tia red a ne da gi skriva /kato Media Player primerno, ama na WMP sa mu mnogo gadni subtitrite/! ei tova mi e problema!

Link to comment
Share on other sites

Tarsia takav player koito da gi premestva avtomati4no na sledva6tia red a ne da gi skriva

Ei sega go probwah towa i stawa - Koala-ta go moje. Obedinih purwite 4-5 reda ot edni subs i specialno mahnah wsichki linebreaks taka che da stane edin dosta dulug red i kato go pusnah s Koala-ta tia go pokaza kato 3 reda. (www.koala.pl e saita, tam ima demo koeto pokazwa nag po wreme na play, ako ne si namerish crack kaji da ti dam)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...