Jump to content
BulForum.com

Sklad za drehi Vtora upotreba"PETER"


broiko

Recommended Posts

Na komatevsko 6ose sre6ti star4eskiqt dom ima edin laskav sklad za drehi vtora upotreba.Daite vpe4etleniq ot tam za6toto se podvedoh po dumite na poznati 4e imalo hubavi raboti.

spored men tam e palno s menteta i to na dosta visoki tzeni ot realnoto.

nqma ni6to podredeno po razmer i model,no tova go razbiram za6toto e trudno kato ti doide stokata v 4uvali da q prenaredi6 po razmeri :P .

sobstvenika e izmislil dosta interesna politika kato e slojil super visoki tzeni na stokata si i naroda kato zabludena ovtza si misli 4e 6tom e skapo e hubavo.

Link to comment
Share on other sites

Ай стига бе а аз си мислих,че всичко е ново а то second hand.Аз да ти кажа честно нищо не съм харесвал там,бях да си взема няква тениска ама са супер шарений от Турция.

Link to comment
Share on other sites

Ай стига бе а аз си мислих,че всичко е ново а то second hand.Аз да ти кажа честно нищо не съм харесвал там,бях да си взема няква тениска ама са супер шарений от Турция.

 

 

 

:) i az taka si misleh dokato ne otidoh da vidq ,moje i nqkoi da sa novi no ob6to vzeto NESTRUVAT tolkova .

Link to comment
Share on other sites

Този магазин го помня още като беше едно скапано мазе в Смирненски.Има адски много готини работи.Чисто нови.Купувани са от Германия и Англия на разпродажби/обикновено през периода декември-януари/ на доста ниски цени.Таска че айде споко.А това,че има и някой секънд хенд-голяма работа,като не ви харесва-не купувате

Link to comment
Share on other sites

Този магазин го помня още като беше едно скапано мазе в Смирненски.Има адски много готини работи.Чисто нови.Купувани са от Германия и Англия на разпродажби/обикновено през периода декември-януари/ на доста ниски цени.Таска че айде споко.А това,че има и някой секънд хенд-голяма работа,като не ви харесва-не купувате

 

То сигурно и тишъртите са купувани от Германия и Англия.Айде не говори глупости.

Link to comment
Share on other sites

Ами всъщност пич да,и тениски има купени от там.Аз лично съм си купувал тениска още когато беше склада в Смирненски и на нея си висеше етикетът на магазина,който аз после посетих в Германия.Та изводът е,че като не ти харесва нещо в тоя магазин-няма да го купуваш,а не да плямпаш колко е зле,колко е скапано.Щото има и жестоки дрехи

Link to comment
Share on other sites

Oliiii :angry: Kvo govorite kato neznaete magazina ne e za DREXI VTORA a za

preoceneni stoki.Razlikata e OGROMNA.Ne moje6 da kajesh na drexi koito sa

o6te s etiketite da im kaje6 vtora raka.Tova e magazin samo s markovi stoki:

teniski,dunki,iaketa..... za tova cenite sa viskoki ne 4e sobstvenika gi naduva

kato ste si kupuvali drexi(no kato gledam mai ne ste) ot tam vijte cenite na

etiketite posledno si vzex edna teniska ot tam na etiketa pi6e6e 20$.Kolko 6te

dadete spored vas na originalna La Coste.Taka 4e ne slu6aite 4e magazina e

second hand a si kupuvaite ot tam.cenite sa 16 za teniska ne nai evtino no ka4est

voto e 10 puti po dobro ot teniska ot Kap. Raicho naprimer.dane pomislite 4e sam

svurzan s magazina no na men tva mi e lubimia mi magazin B)

Link to comment
Share on other sites

Съгласен с последния пост.И качеството е по-добро не само от хавите на Капитан Райчо,а от това на доста дрешки по магазините по главната.А собственикът си надува цените,гарантирам ти.НО все пак не ги надува брутално,а в сувсем допустими граници

Link to comment
Share on other sites

Този магазин го помня още като беше едно скапано мазе в Смирненски.Има адски много готини работи.Чисто нови.Купувани са от Германия и Англия на разпродажби/обикновено през периода декември-януари/ на доста ниски цени.Таска че айде споко.А това,че има и някой секънд хенд-голяма работа,като не ви харесва-не купувате

 

 

interesno ,i az se nabutah v tozi magazin no na po4ti vsi4ki etiketi pi6e6e6 turciq i grece.Vtori pat nqma da ida.I na men ne mi haresaha stokite

Link to comment
Share on other sites

Ами всъщност пич да,и тениски има купени от там.Аз лично съм си купувал тениска още когато беше склада в Смирненски и на нея си висеше етикетът на магазина,който аз после посетих в Германия.Та изводът е,че като не ти харесва нещо в тоя магазин-няма да го купуваш,а не да плямпаш колко е зле,колко е скапано.Щото има и жестоки дрехи

 

 

Пич ти май не ми следиш мисълта.Значи 1-во когато беше в онази къща където всичко беше по-столове и дивани имаше доста добри неща,който наистина идваха от Германия и др.Даже си бях взел 1 яке на което на етикета пишеше 99 паунда а аз го взех за мн. по-евтино.2-ро не плямпам неверни неща а съвсем реални,но ти не ме разбираш и ако си мислиш,че обеждавам хората да не ходят там напротив да ходят,като искат да си вземат нещо по-тънкана с марка примерно TOM TAILOR за незнам си колко лева да ходят.Извода е,че аз държа на качеството а не на цената.

Link to comment
Share on other sites

Магазина си е много готин. Стоките са маркови , а и не съм видял турски досега. Проблема в дрехите е, че имат леки дефекти или поне някои. От там имам дънки Лии с половин метър етикети вътре както трябва да си е, проблема е че на единия джоб горе нямат капса... същите като моите в софия ги гледахме по 290лв. с капсата на горния джоб :)

Link to comment
Share on other sites

Магазина си е много готин. Стоките са маркови , а и не съм видял турски досега. Проблема в дрехите е, че имат леки дефекти или поне някои. От там имам дънки Лии с половин метър етикети вътре както трябва да си е, проблема е че на единия джоб горе нямат капса... същите като моите в софия ги гледахме по 290лв. с капсата на горния джоб :)

 

Дрехите са нови и са произведени в Турция, което не значи нещо лошо......

Link to comment
Share on other sites

Браво ,бе капацитет!дрехите са си от запад - даже ги декларират на митницата!

.....ми купувай "марково" тогава за 20 лв., иначе на мен не ми пука от къде са, щом ми лягат добре и не са скъпи....като гледам как целият град ходи с "Армани" :punk

Link to comment
Share on other sites

Когато магазина беше в Смирленски(Димитър Страшимиров #36),стоката си беше маркова.Ходил съм там с приятел,кооито имаше магазин на главната на Стара Загора и зареждаше на едро.На него не са му давали дафектна стока,тя оставаше при хората в склада,а те я продаваха на цени на едро на всеки,който има желание да я купи.Купувал сум си и аз,но без дефекти.А и след това разбрах че и доста продавачи на нашата главна зареждат от там.В новия магазин не съм ходил,защото си намерих един склад в софия,кадето цените са доста по евтени.

Link to comment
Share on other sites

uffff neznam ,dnes minah za vtori pat i se opitah ne6to da si haresam -no ne uspqh ili tzenata be6e dosta nad realnata ili pak stokata be6e s defekt.naistina pove4e nqma da hodq tam,ebahti i razhvarlqnata i nepodredena rabota,4e te magazinite koito naistina si pi6e 4e sa vtora upotreba mai sa po podredeni :)

kakto i da e

koito iska da se nabutva,az pone pove4e nqma da stapq tam

uspeh na vsi4ki i nai ve4e na Bulgaria sre6tu harvatite

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...