Jump to content
BulForum.com

FX 5200 problem


Recommended Posts

Картата ми е Manli GeForce FX 5200/8x/128MB DDR/128bit/TV OUT/DVI OUT

Сложих е преди 2 дена и ми се появи проблем - докато играя някоя игра се получава размазване на обекти или по точно се появяват линии по екрана ... обикновенно се получава при обширни терени (появиха се на Morrowind i PoP) дори на тестовете с 3Dmark-a се появяват линиите .... смених различни драйвери (тея които са си с картата , последните и 53.03) но проблема си остана :(

Някой да е имал подобни проблеми или да знае от какво може да се получи това :confused

Link to comment
Share on other sites

Най вероятно е да е от драйверите ,но след като си сменил 2-3 версии начи е дефект при картата. Пробва ли с най новите 61.77 или там квито бяха ?

Link to comment
Share on other sites

Haй новите са 66.81 а тези с WHQL са 66.72 но май е хардуерен пробвай на някое друго ПС.

Edit:iskah da kaja 4e problema mai e hardueren

Link to comment
Share on other sites

Moga smelo da kaja 4e problema ti e hardueren poneje az imah sa6tiq problem s 2

ne edna karta . stava duma za FX 5200 i FX 5700LE proizvodstvo na AXLE

otvori si nqkakv prozorets prazna papka da re4em za da e bql fona i se vgleday

 

toba e 4isto hardueren problem za6toto kato po4na da klokvam kartata agala na liniite se promenq ot 45 gradusa v na4aloto prez vodoravni ta go veritikalni nakraq koeto govori za nekorektna rabota na 4ipa poradi nqkakv bag v biosa spored men (ako priemem 4e centralniq 4ip e redoven a ne noname proizvodstvo)

 

az gi varnah i dvete podred(s dosta ubejdavane ot moq strana) i si kupih nakraq karta prizvodstvo na ASUS koqto da 4ukna na darvo raboti perfektno

ako pita6 men si vzemi na CHINTECH nay evtina e ot markovite karti i rabotqt prili4no prednata mi karta be6e na CHINTECH i bqh mnogo dovolen ot neq

 

P.S. - a za driverite , nay barziq driver e 66.70 no e beta daje instaler nqma

na mnogo malko sled nego e 66.72 koyto e sertifikatsionen i e po za prepora4vane

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Значи изрових тази тема за да не пускам нова. Пичове имам скапан проблем качвам си най-новите драйвери за видео картата и след като се рестартира на настройките ми показва че не разпознава самата видео карта! Отвратително е ако някои има идея как да го оправя просто до сега не ми се е случвало и не мога да разбера защо е така ?

 

izpiswa mi che karam na nqkakwa VGAsave

Link to comment
Share on other sites

И ние да не сме врачки, че да познаем каква е картата и драйвърите или пък операционната система?

 

Може би картата е толкова стара, че няма поддръжка в най-новите драйвъри - просто инсталирай пак старите ;)

Link to comment
Share on other sites

И ние да не сме врачки, че да познаем каква е картата и драйвърите или пък операционната система?

 

Може би картата е толкова стара, че няма поддръжка в най-новите драйвъри - просто инсталирай пак старите ;)

 

А ти забелязал ли си заглавието на темата за коя карта става въпрос а?Или просто пляскаш на изуст? Да за операционната система не съм написал XP 32 bit. И от сайта на нвдиа си избирам точния драйвер за моята карта..

Link to comment
Share on other sites

хами дубре де качи си дрйвери версий между 60.нещо си - 70.нещо си и карай със тях - и без тва новите са оптимизирани за нови карти

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...