Jump to content
BulForum.com

Otnosto mqstoto na sarvara na warez.ru


FiXeR

Recommended Posts

Dobar Ve4er na vsi4ki vav foruma.

Gledam ot dosta vreme igrite koito izlizat se ka4vat na http://bt.savagenews.com, a ne v warez.ru. Znam i vijdam 4e nqma mqsto v warez.ru i zatova se postapva taka ot strana na tezi koito gi svalqt, NO vaprosa mi sega e: Shte se napravi li ne6to da se Uveli4i HDD space-a na warez.ru servara ili skoro nqma da ima promeni. Zadavam tozi vapros, za6toto mislq 4e kakto az taka i nqkoi ot tuka registriranite ne sa sas neograni4en dostap do Internet i nqmat vazmojnost da si gi teglqt ot tam taikato te im se qvqvat kato dopalnitelen "Razhod". Nadqvam se i vqrvam 4e shte nastapat promeni no prosto ot dosta vreme ne vijdam da ima nqkakav napredak.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------

Mislq 4e nqkade vav foruma ima6e takava tema otnosno mqstoto na sarvara na warez.ru no nemojah da q namerq zatova ako ima takava vaob6te se izvinqvam na moderatorite za izlishno sazdadenata im ot men rabota.

Link to comment
Share on other sites

... i nqmat vazmojnost da si gi teglqt ot tam taikato te im se qvqvat kato dopalnitelen "Razhod"

 

i kak tochno se qvqvat kato dopulnitelen "razhod"? Dali shte gi svalish ot warez-a ili ot savagenews nqma mnogo razlika...

Link to comment
Share on other sites

Dali shte gi svalish ot warez-a ili ot savagenews nqma mnogo razlika...

 

ако питаш мен, има голяма разлика.

всеки сам си знае откъде и как сваля ....

(аз продължавам да не мога да се логна в тоя **** torrent сайт, въпреки "усилията" ми)

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid
i kak tochno se qvqvat kato dopulnitelen "razhod"? Dali shte gi svalish ot warez-a ili ot savagenews nqma mnogo razlika...

Moje bi si imat limit na trafika i samo lokalnia ne se broi..a torrent saita makar 4e e na local speed ne se broi za local trafik..i ako imat limit primerno 20lv za 100mb trafik izvan warez, kogato nadhvurlqt tozi limit po4vat da si plashtat na MB po tam nqkvi stinki...ili neshto takova....

Link to comment
Share on other sites

ami local trafik e, zashtoto mashinata na koqto sa igrite e v mrezhata. ostanalite dva seeders TED i heinachi sushto sa v mrezhata na EK.

 

moje da sa v mrejata no sa sas razli4no IP i na men mi gi ot4ita kato mejdunaroden trafik i pari4kite mi sa trupat i posle v Telekabal sha mi kajat nadvi6il si 2 ili 3 gb x 10lv/gb = 30lv.

Link to comment
Share on other sites

Moje bi si imat limit na trafika i samo lokalnia ne se broi..a torrent saita makar 4e e na local speed ne se broi za local trafik..i ako imat limit primerno 20lv za 100mb trafik izvan warez, kogato nadhvurlqt tozi limit po4vat da si plashtat na MB po tam nqkvi stinki...ili neshto takova....

 

 

 

to4no taka se poluchava pri men.

Link to comment
Share on other sites

Fixer, mi smeni si dostavchika bre!

 

 

Rabotata e takava 4e sme 10PC v mreja i polzvame nai-visokata tarifa na Telecabel Pazardjik za sega i ako ostana sam shte mi e malko gadno, razbira6 li. Ima razlika v skorostite kogato pla6ta6 120lv za NET i 20lv za NET ne misli6 li. Ot warez.ru si darpam sas 45-50kb/s a ot vanka sas ne pomalko ot 40kb/s

 

A i vaprosa ne e dali da si smena internet dostav4ika mi dali shte se prika4at o6te gigabyte4eta kam warez.ru.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo mi e interesno zashto nqma konkreten otgovor na vaprosa mi. Mai nekoi se strahuva da kaje mai?

Кво излиза сега?Специално заради теб да се местят игрите на warez.ru, че да не ти отчита трафик така ли?Или пък не искаш да изпуснеш хубавите скоростите за малко пари?Еми не става така, мой човек.Квото има на вареза тва си е.И аз искам повече място, само дето парите за поддръжката не ги давам аз и затова си чакам квото стане.

 

Rabotata e takava 4e sme 10PC v mreja i polzvame nai-visokata tarifa na Telecabel Pazardjik za sega i ako ostana sam shte mi e malko gadno, razbira6 li. Ima razlika v skorostite kogato pla6ta6 120lv za NET i 20lv za NET ne misli6 li

значи плащаш 12 лв на месец след като сте 10 пц-та и теглиш с 40-50? Ми радвай се.На най-евтината услуга на ЕК е 18 лв с ДДС и теглят с 12 к, а ти тука ревеш?Ако имаш претенции, те могат да са единствено към твоя интернет доставчик.Не виждам какви претенции можеш да имаш към Dreamer, който евала му се занимава да качва игрите без никаква лична облага.Следователно, след като не те устройва, търсиш алтернатива, както предложи Караман.

 

Mnogo mi e interesno zashto nqma konkreten otgovor na vaprosa mi. Mai nekoi se strahuva da kaje mai?

Laughing my ass out

 

П.С.

И престани с тия постове един след друг. Има едно хубаво бутонче Edit

Link to comment
Share on other sites

Кво излиза сега?Специално заради теб да се местят игрите на warez.ru, че да не ти отчита трафик така ли?Или пък не искаш да изпуснеш хубавите скоростите за малко пари?Еми не става така, мой човек.Квото има на вареза тва си е.И аз искам повече място, само дето парите за поддръжката не ги давам аз и затова си чакам квото стане.

значи плащаш 12 лв на месец след като сте 10 пц-та и теглиш с 40-50? Ми радвай се.На най-евтината услуга на ЕК е 18 лв с ДДС и теглят с 12 к, а ти тука ревеш?Ако имаш претенции, те могат да са единствено към твоя интернет доставчик.Не виждам какви претенции можеш да имаш към Dreamer, който евала му се занимава да качва игрите без никаква лична облага.Следователно, след като не те устройва, търсиш алтернатива, както предложи Караман.

Laughing my ass out

 

П.С.

И престани с тия постове един след друг. Има едно хубаво бутонче Edit

 

 

OK razbrah. A i neiskam ni6to ot Dreamer, na koito sam mu blagodaren 4e si pravi usiliq da gi ka4va. Edinstvenoto koeto ostava e da 4akame niq koito ne sme kam EK i tva e. OK. Bye Bye

 

A i butona EDIT go znam kade e i mi e qsno za kakvo se polzva za tva ne mi pravi takiva zabelejiki ako obicha6. Piqten den.

Link to comment
Share on other sites

A i butona EDIT go znam kade e i mi e qsno za kakvo se polzva za tva ne mi pravi takiva zabelejiki ako obicha6. Piqten den.

 

Но не те кефи да го използваш, така ли?! Или ти си специален VIP участник в тоя форум и това което важи за останалите не важи за теб? Малко нагло е това изказване. Вземи си бележка от забележката - другите методи за налагане спазването на правилата няма да ти харесат, вярвай ми.

Link to comment
Share on other sites

FiXeR, ти си от Пазарджик... това с торрента го правим, защото няма алтернатива. Ако наистина е така с telecablenet можеш да ги накараш да допълнят всички ип-та на evrocom като локални макар да би било глупаво ако не е така все още след като линията е една и съща. Но те си знаят.

 

И все пак можеше в първия си пост да отбележиш, че не си от Пд, а си от Пазарджик за да не заблуждаваш хората и да ги караш да се чудят защо това така, онова инак.

 

Накарайте cracks.ru да ви свалят игрите от торрента и да ви ги качват. Ако и това не и удобно ги тормозете или си сменете доставчика... after all всичко дето е на трафик sux.

 

Mnogo mi e interesno zashto nqma konkreten otgovor na vaprosa mi. Mai nekoi se strahuva da kaje mai?

Така можеш да говориш на хората в cracks.ru. Тук не мисля, че имаш каквото и да е право да приказваш глупости.

 

Затварям темата, защото не заслужаваш повече внимание заради горното си изказване. Пък ползвай клавиатурата си за по-умни неща...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...