Jump to content
BulForum.com

GTA VC VAPROS


gazarcho

Recommended Posts

Takaaa vaprosat mi e kam po naprednalite as sam na 51% ot igrata a nqmam misii kupih vsichko vazmojno i samo v edna fabrika za koli imam nqkvi glupavi misii koito sa bez zna4enie poneje e setnata i generira $ nqkoj da ima ideq zashto sam na 51% a nqmam misii? :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

mi az puk tumo minah 50% i mi dade credits i mai q prevartqh shtoto sum obil shefa na nai golqmata mafia ..... vij zemi si misiqta s pe4atnata fabrika ...... sled kato minish misiite i she doide nqkfa mafia i she po4ne da ti ograbva zavedeniqata i si4ki tvoi mesta she gi izbiesh she otidesh na "V" she obiesh shefa si i dgd igarata svurshva ..... bahti starata pove4e mi haresa pove4e cuka4ka imashe :()

Link to comment
Share on other sites

Takaaa vaprosat mi e kam po naprednalite as sam na 51% ot igrata a nqmam misii kupih vsichko vazmojno i samo v edna fabrika za koli imam nqkvi glupavi misii koito sa bez zna4enie poneje e setnata i generira $ nqkoj da ima ideq zashto sam na 51% a nqmam misii?  :blink:  :wacko:

I kvo sq na4i igrata e precakana!!!

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета, това е игра за PlayStation. Наред си е. Само че за да я минете на 100% трябва да намерите всички пакети, да минете всички rampage-и, да ограбите всички магазини, всички състезания с хеликоптер, състезнаието със съмолетчета с дистанционно на последния етаж на паркинга до North Point Mall, да минете състезанието с колички с дистанционно някъде по плажа, да минете трасето с мотора (а май и с джипа) някъде по брега, да минете всичко в стадиона, който е отворен м/у 20:00 и 23:00 всеки ден и има три класи, да скочиш всички уникални скокове, да минеш мисиите с таксито, линейката, пожарната, полицията, мотора за пици, сладоледаджийския камион, всички убийства по поръчка както и всички мисии от имотите, как то и (разбира се) всички мисии от основния Quest (така да го наречем. Пък сигурно има и някакви други, за които не знам (Rampage мисии, ако има такива). Успех!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...