Jump to content
BulForum.com

790MB CD


Recommended Posts

Аз имам записани няколко мултидиск 90 мин и няма никви проблеми нито с четене, нито пък съм имал проблем със записа. Записвах ги на 8х. Записвачката ми е Сони 52х32х52

Link to comment
Share on other sites

Аз имам записани няколко мултидиск 90 мин и няма никви проблеми нито с четене, нито пък съм имал проблем със записа.  Записвах ги на 8х. Записвачката ми е Сони 52х32х52

 

Ми аз имам същата записвачка записвам ги дисковете на 24Х . Сега се зарибих и си купувам 99мин EuroSilver , четат се и т.н. без проблем

Link to comment
Share on other sites

А бе някой знае ли къде се произвеждат тези дискове 99мин EuroSilver ?

На обложката пише,че са български.В София цената е 0,34 лв. с ДДС за 50 бр./а ако се купят директно от фирмата Euro Silver Group Ltd. има отстъпка в цената/.

Едва ли може да се очаква добро качество за тази цена,освен ако няма някяква далавера.

Link to comment
Share on other sites

ДА така пише на обложката. Ако искаш имам под ръка мога да ти напиша данните на фирмите, производител и дистрибутор. А за качеството , аз съм много доволен за сега.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Euro Silver - се правят в Пловдив... преди няколко месеца не можеха да им слагат щампа и отиваха до София за щампа, но ми казваха че скоро и тва ще може... Плачков в Диноела си слагаше негова щампа...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...