Jump to content
BulForum.com

StarCom - The US Space Force


Optimus

Recommended Posts

Пускам тази тема отделно, да всички стари фенове на това филмче да си споделим спомените :)

Спомням си едно време, когато нямаше май дори и Ефир 2, БНТ нямаше програма, ами говорител като на новините съобщаваше какво ще дават до края на деня...

И чевам аз някакво "стар коН"... къв е тоя кон, някоя дърта кобила, какво е тва детско...

играем пред блока и по едно време някой вика--- След малко почва "Стар Ком" и всичките дечурлига се прибраха по домовете си...

я да видя какво е това.... АААААААА!!!!!!

Едно от най-готините анимационни филмчета, които съм гледал! Прекрасна анимация, симпатични и интересни герои, интересни епизоди и увлекателна история... Астронавти, лазери, космически битки, роботи, зъл император... На кой му трябва повече?! :woot

 

и така... за всички почитатели единственият RIP-нат епизод, който някога съм намирал, издърпан за една вечер през тъмните дни на dail-up-а от одавна изчезнал вече чуждестранен сървър...

 

StarCom - The US Space Force - ep.11 - Hot Enough For You.avi

 

StarCom%201024.jpg

 

intro-то на филмчето можете да си свалите в RM формат (отваря го Real Player) от www.80snostalgia.com

 

При първа възможност ще запиша на MP3 песничката на френски, както си я помним ние и ще кача и нея!

 

Най-добрия сайт за StarCom, който съм намирал до този момент е www.nemesisworld.com/starcom

 

Да се надяваме, че някой ще успее да намери всички 13 епизода и ще имаме щастието да ги гледаме!!!

Link to comment
Share on other sites

Евала Optimus!!!

Бях забравил ,че някога сам го гледал това детско.

Наистина имам страхотни спомени от него!Даже си спомням,

че заради него получих 4-ка в даскало :wacko: :woot

А историята със стария кон е напално варна и аз същото си

помислих за севте :P

 

Абе предполагам, че все някаде ще ги има тея епизоди.

Що не пробваш eMule.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...