Jump to content
BulForum.com

Starry Night Pro 4.x


sani1

Recommended Posts

6te dam edin otgovor i 6te zadam edin vypros.To na otgovora nqma vypros, a pyk i vyprosa mi e tolkova umen ... :D :D Ta taka.Tvoita programka Starry_Night_Pro_4 q ima na datata.Tova e otgovora.A vyrposa e za6to tazi tema e v gamez?Kato gledam tova e ne6to kato programka :music

 

P.S. Vijdam 4e se interesuva6 ot kosmos i t.n. ta ako iska6 vij tazi programka - Celestia .Tq izglejda malko po-prosta ot tvoqta(li4i ot razlikata v razmera) no vse pak moje da predstavlqva interes :)

Link to comment
Share on other sites

Miii :) ot datata maklo na klizma ste q svalq stot sam sas ikonomi4en abonament nooo mislq 4e za tazi programa si zaslujava...kakto ne6to ne moga da po4na da svalqm ot tam i za tova molq nqkoi da q ka4i i na warez.ru ste sam bezkraino zaduljen..blagodarq predvaritelno ako nqkoi se otzove :)))

Link to comment
Share on other sites

Aee molq vi da q ka4ite po natatuk stoto nito v4era nito neska ne moga da svalqm ot data.bg a eventualno ako po4na da svalqm to e sas 1-2k.. se pak tova sa dva diska...

Link to comment
Share on other sites

Ami sys srebyrna vryzka sym, svalqm samo prez no6tta sega mi ostavat da svalq 3 CDs ot Enter the matrix, sled tova svalqm programata ot datata i q ka4vam tuka.Smqtai sam :)

 

P.S. Ako nqkoi moje po-byrzo da q svali i ka4i - da se 4uvstva spokoen da go pravi :)

Link to comment
Share on other sites

Ami po princip e profesionalna no viziata e prosto neveroiatna i daje i da si samo liubitel si q nameri ;) az amatior ama pokrai Starry Night Pro 3 nau4ih dosta ne6ta..abe dosta dovolna e ako se interesuvash ot zvezdi

Link to comment
Share on other sites

vinagi sam iskal ako 1 den ako imam vazmojnost Astronomiqta da mie hobito :) Sq prosto nqma kak =] ! No mi e mnogo interesno i zadaljitelno shte si q svalq ! :D

 

 

 

 

dobavqm :P 30.05

Programata e super ! vseki koito mu e pone malko interesna astronomiqta i ima merak da si q svali ! w0w veliko e ! :D

Link to comment
Share on other sites

Pi4ove kato sme sas sekania evrocomnet ne moje da svalqme nito ot Data nito ot FTL pyk osven tva kato ne znam kade drugade da si q namerq taia programa i mi stava dosta problemno..Aeee nqkoi da q ka4i nai posle stoto nqkoi beshe obestal i eto 4e minaha ve4e 3-4 sedmici nikva q nqma ...aeeeeeee mnogo molqqqqq

4esto luda  az si svalih Starry Night Pro 4 P kofti razmazka ;D JESUS neznam az bqh ostanal s vpe4atlenieto 4e s teleskop za 200-300$ spokoino mojesh da nabludavash dosta dobri izobrajeniq na mars i jupiter ... Qvno sam se zabludil  ... e zasega literaturata i Starry night pro 4 mi stigat ;P 1 den kato stana bogat i izvesten shte si kupq profes. Teleskop  ! mersi za infoto ako mojete da mi dadete i nqkvo url s teleskopi i info-ta i snimki na izobrajeniq shte e super 

 

hldd3n ot kade si q svalil ako ne e taina???? :)

Link to comment
Share on other sites

Pi4ove kato sme sas sekania evrocomnet ne moje da svalqme nito ot Data nito ot FTL pyk osven tva kato ne znam kade drugade da si q namerq taia programa i mi stava dosta problemno..Aeee nqkoi da q ka4i nai posle stoto nqkoi beshe obestal i eto 4e  minaha ve4e 3-4 sedmici nikva q nqma ...aeeeeeee mnogo  molqqqqq
4esto luda  az si svalih Starry Night Pro 4 P kofti razmazka ;D JESUS neznam az bqh ostanal s vpe4atlenieto 4e s teleskop za 200-300$ spokoino mojesh da nabludavash dosta dobri izobrajeniq na mars i jupiter ... Qvno sam se zabludil  ... e zasega literaturata i Starry night pro 4 mi stigat ;P 1 den kato stana bogat i izvesten shte si kupq profes. Teleskop  ! mersi za infoto ako mojete da mi dadete i nqkvo url s teleskopi i info-ta i snimki na izobrajeniq shte e super 

 

hldd3n ot kade si q svalil ako ne e taina???? :)

ne e verno tova.az ot datata postoianno si svaliam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...