Jump to content
BulForum.com

Buy Posters: Al Pacino, Godfather


Recommended Posts

Tarsq da kupq Plakati na Al Pacino sas sceno ot The Godfather ne6to ot roda na

10036128.jpg

 

Ili poster sas Al Pacino i Marlon Brando ot krastnika moje i ot filma Scarface ili Serpiko, bih jelal plakata da e s High Quality i da e golqm bez to4ki ot izkustveno okolemqvane i da ne e pixiliziran, molq da pi6at hora koito imat samo to4no tova koeto tarsq ili znaqt ot kade moga da si nabavq, ako znaete i nqkoi sait v koito se prodavat i e sigurno 4e 6te pristigne v Bulgaria pak davaite idei. Blagodarq na vsi4ki koito mogat da pomognat prevaritelno ;)

Link to comment
Share on other sites

moje6 da si zanese6 disketa sys snimkata koqto iska6 na firma za predpe4at i 6te ti go iskarat na kolkoto golqm list iska6 i kakvato hartiq iska6

takava firma ima tam do kry4mata "Trikati" ama neznam to4no kak se kazva firmata

 

Ne stava za6toto ne moga da namerq snimka sas golqma rezoliuciq, a ako izkaram nqkoq malka na golqm plakat 6te stane mutna i pixilizirana

 

imdb.com там видя ли дали не продават нещо

 

Ne mojah da namerq tova koeto me interesuva

Link to comment
Share on other sites

aha emi da ti kaja mislq 4e moje i da stane i s malka snimka te pravqt nqkvi stuffove i razbivat pixelite (edin priqtel mi kazva6e 4e stavalo na Photoshop)

 

Spored men ne moje da stane ka4estveno, za6toto parvo pravqt snimkata izkustveno na po kolqma rezuliucia (taka snimkata stava golqma i mutna), slet tova puskat nqkakav sharpness filter koito izbistrq ve4e ogolemenata snimka pri koeto tq stava na pixeli ili obraza se razvalq, pone az taka mislq, ne sam mnogo naqsno s ne6tata, za tova ako moje da se vkliu4i nqkoi v temata koito se zanimava profesionalno s Photoshop i da me svetne za kvo stava vapros

Link to comment
Share on other sites

Ами аз се занимавам с Фотошоп и да ти кажа ако от тоя размер тръгнеш да уголемяваш,ако ще и магическа пръчка да имаш пак ще има огромни пиксели.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...