Jump to content
BulForum.com

Kyocera Fs-680


Recommended Posts

Zdravejte. Iskam da popitam s kakvo rashirenie sa fajlovete, koito printva tozi printer.

Ta problema e sledniq: Zna4i bashta mi zaminava za 4ujbina i kato pravi nqkakvi 4erteji iska da mi gi prashta, ta az da gi printvam. Oba4e ne znaem s kakvo rashirenie trqbva da sa fajlovete. Ako ima hora, koito znaqt molq da postvat.

Mersi predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

:D Разширението в слу4ая не е фатално!

Принтера не се вълнува много от него.

Програмата за пе4ат е нещото което ти трябва.

Инсталирай си програмата на която се правят тези 4ертежи и си в играта.

Irfan View e лека и удобна за пове4е от форматите .

Link to comment
Share on other sites

Zna4i sega mi kazaha po-podrobno za problema i shte go obqsnq: Vsqka programa kato dadesh print v prozoreca print job sazdava fajl, kojto e napraven ot driverite na printera i v nego ima komandi. Naprimer toj kato prenasq golemite 4erteji do doma na tehnikata da mu gi pe4atat gi pravi plot fajl. Razlikata e, 4e 4erteja direkno e 2mb, a tozi fajl e mnogo po-malak i po-udoben za prenasqne. Ta toj, ako trqbva da mi prati celiq 4ertej(2mb) po internet vie si pravete izvodite kak shte stane. V takav slu4aj triabva da izprati 20 email-a za 20 4erteja. A, ako mi prati takav fajl shte moje da mi gi prati 20-te v edin e-mail. Ta sega da obqsnq, 4e kato se instalira drivera za printera ima opciq, koqto ako q izberesh ne printva napravo, a pravi takav fajl s komandi. I sega nomera e, ako toj instalne tozi drajver-variant, shte moje li az po nqkakav na4in da go vkaram v print job prozoreca i da go printna. Ako ima hora koito znaqt kak moje da stane tova, molq da pomognat. Samo da dobavq, 4e tozi fail s komandite ima rashirenie *prn* i toj uspq da go otvori s word. Vatre v nego imashe nqkakvi pisanici i bqha mnogo stranni. Ta ima li na4in toj, ako mi prashta takiva fajlove az da gi postvqm v print job i da gi prinvam? Samo da kaja, 4e printera e Kyocera FS-680. Ta kajete kak da stane tozi nomer(ako znaete). I molq pobarzajte s otgovora, 4e toj na 5 oktomvri zaminava za tam.

 

Mersi predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...