Jump to content
BulForum.com

Ti gamer li si?


iCE-dOGG

Ti gamer li si?  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest InTeRgAlAcTiC

Подкрепям мнението на JUMPER. Игрите са загуба на време. По-късно разбираш, но вече е късно. NOoooooooooooooooooo! :sayjin Burn In Hell Motherfucker!!!!! :bgrin: :evil :devil :sayjin :ghost :allien

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям мнението на JUMPER. Игрите са загуба на време. По-късно разбираш, но вече е късно. NOoooooooooooooooooo! :sayjin Burn In Hell Motherfucker!!!!! :bgrin:  :evil  :devil  :sayjin  :ghost  :allien

"Igrite bili zaguba na vreme" awe ti da nesi ot teq deto ne otlepqt nos ot u4ebnika a :D.Igrite sa si da best maina tva e ednistvenoto ne6to koeto haresvam v toq 6iban svqt taka4e nemi kazvai 4e sa zagoba na vreme

 

You UnckleFucker !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

IGRITE SA ZAGUBA NA VREME :

AMI MNOO IASNO to as za tva gi igraq inache e super izprostiavka samo zubkane rabota kafe zubkane rabota kafe aa da moje i IRC moje i nqakva drugq pumiq ama nqama raznoobrazieto koeto predlagat igrite :

C-S - Nai TUPATA IGRA EVER !!! nikav gameplay nikav smisal nikva ideq palna pomiq i e freeware i shto e FW ? za da se kupuva Half-Life shtoto nikoi ne go kupuva . Krai

Sportni igri - te sa za hora det igraqt opredelini sportove ama ne im se otdavat demek komplexarska rabota

Manageri - tva poveche chetesh i okioraviavash ot kolkoto igraesh => ne sa igri

Action Games : BEZ CS veche govorih za nego iako varvish i strelqash izpuskash parata idialni za gubene na vreme MINUSI barzo umrazvat malko vreme za igra

RPG - malko cheteesh malko shtraksh malko gledash mnogo vreme gubish idialna ideq mnogo vreme za play

Strategii : spored nqakoi tupi spored drugi slojni spored treti neizkusureni istianta e edna nai iakite igri. ( war3 , broodwar ROX )

Turn Based Strategies : palna pomiq :P primeri Panzer General, Heroes.( za horoes moje i da sam po blagosklonen ama 4kata ne mi haresva)

Thurd Person Shooters s vartiashta kamera : poveche si gledash geroq ot strani i ne vijdash nishto otkolkoto igraesh igrata : primeri : Tomb Rider , Enter the Matrix .

Thurd Person Shooteri s kamera TOCHNO na ramenete : idialni za igra nai dinamichnite igri za momenta obiknovenno obache po kasi ot First person Shooterite i po trudno za igra .

 

Sorry za tva Igrite e istinata makar che edna umna misal beshe kazana ot edin pich nicka mu edno vreme beshe XDS`Grrr ako nqakoi go pomni neznam kav beshe po narodnost ta beshe kazal :NE IGRAI EDNA IGRA AKO NQAMA DA SPECHELISH PARI OT NEQ .

ta na koito ne mu se gubi vreme da pecheli pari haha btw toi beshe spechelil WCG turnira po BroodWar 2001godina

Link to comment
Share on other sites

Ne samo shte go spasqt, no shte go napravqt po-dobro mqsto na jiveene! :evil

Ako nqmashe kade da si izkarvam qda sigurno shtqx da si kupa edna Barreta 92FS s okolo 11-12 palnitelq i shtqx da izbiq cqloto daskalo! :evil :evil :evil

 

P.S. Igrite ve4e spasixa edin chovek ot Smurtna prisada - koi e sledvashtia?

Link to comment
Share on other sites

To4no obratnoto ne igraeneto na igri vodi do nasilie shtoto ne si probval kvo e, a kato znesh che samo nqkvi poligoni tam se r azkarvat i malko sprite-ove se razxvarchat kato natisnesh mishkata nqma smisal da probvash v realniq jivot, a koito ne e igral iska da probva da vidi kvo e da prasnesh na nqkoi cherepa ot 2cm raztoqnie s Desert Eagle. :tongue :wir :wub: :love :angry1 :evil :wacko: :blink: :lol: :woot

 

P.S. Ne che i az ne iskam da probvam goreposochenoto na realnia jivot no nqmam Desert prosto! :evil

Link to comment
Share on other sites

To4no obratnoto ne igraeneto na igri vodi do nasilie shtoto ne si probval kvo e, a kato znesh che samo nqkvi poligoni tam se r azkarvat i malko sprite-ove se razxvarchat kato natisnesh mishkata nqma smisal da probvash v realniq jivot, a koito ne e igral iska da probva da vidi kvo e da prasnesh na nqkoi cherepa ot 2cm raztoqnie s Desert Eagle.  :tongue  :wir      :wub:  :love  :angry1  :evil  :wacko:  :blink:      :lol:  :woot

 

P.S. Ne che i az ne iskam da probvam goreposochenoto na realnia jivot no nqmam Desert prosto! :evil

Nebih kazal 4e CS e obrazec za pefekniq FPS ma vie i bez ako kaja nqkvo drugo zaglaviq trqbva da vi obesnqvam 100 4asa za ko sta duma taka 4e i s CS stava (Badluck nese obijdai ma tva e realnosta :punk )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...