Jump to content
BulForum.com

2 PC в мрежа чрез USB


Recommended Posts

та интересува ме дали може да се върже един лаптоп който няма лан,има усб .. да го ържа за мойто ПЦ,да си хвърлям файлове и т.н.,чрез USB2USB кабел и ако е възможно,как точно,с какъв софтуер и т.н. може да стане?мерси предварително :woot

Link to comment
Share on other sites

RIP,мерси за инфото,значи доколкото разбрах ми трябва само специален кабел USB2USB Bridge .. а какъв софтуер ще трябва,ще трябва ли някакъв въобще .. някой има ли идея .. също намерих само в eshop.bg такъв кабел,27лв,но няма в наличност .. ?? къде да търся ? :(

ЕДИТ:намерих случайно и тозитози софт,предполагам има и още сходни програми .. за сега проблема е само кабела .. :(

Link to comment
Share on other sites

В Гигахерц имат мисля питаи за USB link кабел или нещо такова за цена немога да кажа в момента

Link to comment
Share on other sites

В Гигахерц имат мисля питаи за USB link кабел или нещо такова за цена немога да кажа в момента

някакви кординати,тел и адрес .. сори,мързи ме за търся сега къде беше темата за фирмите :blink:

Link to comment
Share on other sites

Вече си имаме такава тема,.........Възможно ли е да се свържат?, два компютъра през USB? :)

 

някакви кординати,тел и адрес .. сори,мързи ме за търся сега къде беше темата за фирмите

 

Да е търсиш :confused че тя винаги си стои на първата страница ;)

Link to comment
Share on other sites

някакви кординати,тел и адрес .. сори,мързи ме за търся сега къде беше темата за фирмите  :blink:

 

Ами там където преди имаше дюнарник до ПУ на улицата от ПУ към центъра

 

абе еи тва е мисля : Address: 4000 Plovdiv, 13B Opalchenska str., tel./fax: +359 32 631259

 

на другия им магазин

Link to comment
Share on other sites

ок,мерси на всички за помоща :woot

@little - пробвах да търся за подобна тема,но явно не съм използвал правилните ключови думи ... извинявам се за което :wacko:

утре ще проверя във ВАЛИ и в ГИГАХЕРЦ .. ако купя,ще пиша да кажа от къде и колко,ако не - пак ще пиша :woot абе с една дума няма оттърване от мен :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...