Jump to content
BulForum.com

Apt Pupil


Recommended Posts

Ochakvaite v blizkite niakolko dni prevedeni subtitri na Apt Pupil. Veche go prevedohme s zena mi sega ostana samo da redaktirame tova-onova i ste gi kacha.

 

P.S. Samo ne mi kazvaite che veche gi ima i ne sam gi nameril...... basi, samo t'va ostava. :woot

Link to comment
Share on other sites

Ami prevel sam go na bulgarski taka: ПОДХОДЯЩИЯ УЧЕНИК.

Filma e nov, mislia che e 1999 godia, no ne sam siguren. Na men mi haresa filma, no ne e lek. Malko misloven film e. Gledaite go, ne e za izhvarliane.

Vav dvd.box.sk veche gi ima, znam, nali az gi kachih tam. To samo t'va ostavashe da gi ima tam i nie s zena mi da gi prevezdame.

Tarsih kade li ne, no ne namerih i se hvanahme da gi prevedem. Chesno kazano poluchi se po-barzo, po-lesno i sravnitelno po-dobre otkolkoto ochakvahme. E, ima tuk-tame niakoia i druga greshka (kede pravopisna, kade stilistichna) no se iadva. Stava za gledane.

Link to comment
Share on other sites

Iskam da pomolia ako namerite subtitri za drugite filmi na Stivun King na English ili Ruski kachete gi. Az nemozah da nameria za nikoi ot drugite mu filmi (koito gi ima na wareza) takova neshto. Ako niakoi gi nameri, neka da gi kachi (stiga da pasvat), a nie s zena mi ste gi prevedem.

Blagodaria predvaritelno.

Link to comment
Share on other sites

По принцип филмът Александра го преведоха като "Прилежен Ученик". "Подходящия Ученик" също става, но някакси не звучи като хората, но нека не задълбочаваме. Иначе, филмът е от 1998г. Ето и един много як постер към него.

 

0767821599.01.LZZZZZZZ.jpg

 

Благодаря за субтитрите fon_tomov. Благодарности и на жена ти.

Link to comment
Share on other sites

Neznam dali e viarno tova vinagi, no v moia sluchai stana tochno taka. K'vo da pravish zeni...... triabva da im se ugazda ot vreme na vreme (da ne kaza postoianno).

A be da sme zivi i zdravi, tva da sa ni problemite. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...