Jump to content
BulForum.com

pak se precakah


Recommended Posts

tazi sutrin kato se pribrah vidqh che Download Acceleratora e drapnal 179% :woot ot The Godfather2 cd2..i prodalzavashe da svalq :confused .Predstava si nqmam kvo e stanalo..nanovo li da go darpam?

 

PS:tva mai beshe za Bullshitz..ama kaa da e

Link to comment
Share on other sites

Дапа е бъгав. И на мен ми се е случвало такова нещо. Друг път пък стигне до 100% и неможе да събере сегментите и почва от 70-80% пак и накрая нищо не става.За филми и други големи файлове сам признал 2 програми. Флаш Гет и Гет Райт :D

Link to comment
Share on other sites

:ghost da i az pusnah da se tegli edin film vecherta i kogato stanah mi beshe izkluchil.S Getright niamda problemi.probvai Ne niamda nuzda da go triesh obache tribva da go sledish pak da ne ti izkluchi filma.I sled tova si smeni programta s koito veche spomenah gore ili koito spomena Ael.bye
Link to comment
Share on other sites

Az sahsto polzvam Getright i ne sam imal takiva problemi. Ne polzvem segmented download i niamam problem.

E, kato spre toka downloadvam nanovo, no kvo da se pravi. Horata ne sa predvidili takava opcia, kat spre toka kvo da pravi :woot

Link to comment
Share on other sites

Chesno kazano lubimata mi e Getright no vsichkite koito sam polzval sa pravili problemi osobenno ako stane niakoia greshka ne se zapishe segnta do kade e i dr takiva za tova ne polzvaite segmentiran Download :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

fon_tomov to ne mi e samo tva problema s Xp.Preinstaliral sam go 1 opravi sa za izvestno vreme i posle pak pochnaha edni restartiraniq kogato mu skimne,video kartata ne mu haresvala,flashgeta, i razni drugi takiva nomera...nai veroqtno shte se varna na SE

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...