Jump to content
BulForum.com

Кой компютър ще вади повече FPS


Recommended Posts

GeForce FX5500 256 MB

Sempron 2800+

 

или

 

GeForce FX5900XT 128 MB, 256 bit

Sempron 2300+

:confused

 

Всичко останало е еднакво...

хаха много ясно че на 5900ХТ, просто сравнение не може да става с 5500. По бърза е около 4 пъти от нея. Все пак игрите зависят най-много от видео картата

Link to comment
Share on other sites

Nema zna4enie 4e FX5900 e 256bit...

Pri polojenie 4e FX5500 e 256MB 128 bit, a FX5900 e 128MB 256 bit, ot zna4enie e na kolko MHz im sa GPU-to i RAM-a...

Ako im sa ednakvi (samnqvam se ;) ) to pove4e fps 6e vadi 2800-to CPU !

:punk

 

Vypreki 4e 100% po byrzo qdro i RAM ima 5900-to...

Ae moje bi po dobre 6e se predstavi 2300+ s 5900 no razlikata nqma da e golqma...

Link to comment
Share on other sites

Нали все пак една игра зависи най-много от видео картата. Аре пуснете един тест на 3д марк 2001 на 5900ХТ с 2300+ и на 5500 с 2800+ и говорете тогава. Разликата ще е в полза на 5900 и то доста

Link to comment
Share on other sites

GeForce FX5500 256 MB

Sempron 2800+

 

или

 

GeForce FX5900XT 128 MB, 256 bit

Sempron 2300+

:confused

 

Всичко останало е еднакво...

 

Втората естествено, -гарантирам! Разликата ще огромна в полза на втората !

Другите постове няма да коментирам -щото са пълни глупости и няма нищо вярно в тях, ина4е "Ботев19..." и "Абат доом"( не само битовете ,но не ми се пише сега лекция за видео карта) са прави !

 

ПС:аре моля ви се по4етете малко преди да поствате глупости и да заблуждавате хората!

И не пишете за нещо ,за което евентуално предполагате ,4е би могло да е така или само и само за да напишете нещо ,защото 4овека ще хвърля пари ,а с такива изказвания ,ще му ги хвърлите на вятъра!

Link to comment
Share on other sites

Втората естествено, -гарантирам! Разликата ще огромна в полза на втората !

Другите постове няма да коментирам -щото са пълни глупости и няма нищо вярно в тях, ина4е "Ботев19..." е прав!

 

ПС:аре моля ви се по4етете малко преди да поствате глупости  и да заблуждавате хората!

Аз просто съм имал възможността да сравна две такива карти. На Бартон 2500+ с 5500 (чипсет NForce 2) и на моя 2200+ с 5900ХТ (чипсет VIA). Повярвайте разликата е огромна в моя полза. И да не казвам че 5500 си е клокната 5200, тоест пръчка, пък ако щете 1 ГБ рам и сложете, все тая

Link to comment
Share on other sites

Аз просто съм имал възможността да сравна две такива карти. На Бартон 2500+ с 5500 (чипсет NForce 2) и на моя 2200+ с 5900ХТ (чипсет VIA). Повярвайте разликата е огромна в моя полза. И да не казвам че 5500 си е клокната 5200, тоест пръчка, пък ако щете 1 ГБ рам и сложете, все тая

 

Няма какво да се им се обясняваш ,то4но за този спор ,няма нужда от обяснения ,защото разликата ще е огромна !

за близки резултати ,би могло да се разкава ,кой какво с колко ,но в тоя слу4ай , спора и разясненията са безмислени!

 

ВТОРАТА КОНФИГУРАЦИЯ

 

Освен това всеки 2300 става поне 2800

дори и с не клокерско дъно!

Но това е тема за друг разговор!

Link to comment
Share on other sites

Ако пича които постна темата , не каже готово разбрах кво искам .... ще има поне още 20 поста на вятъра. Затова , като за последно само ще отбележа , че аз си купувам винаги най-скъпото според джоба ми де ... и никога не съжалявам. Колкото по-скъпо толкова повече FPS :) Аиде , мисля че е ясно кое трябва да си вземе !!!

Link to comment
Share on other sites

Ако пича които постна темата , не каже готово разбрах кво искам .... ще има поне още 20 поста на вятъра. Затова , като за последно само ще отбележа , че аз си купувам винаги най-скъпото според джоба ми де ... и никога не съжалявам. Колкото по-скъпо толкова повече FPS :) Аиде , мисля че е ясно кое трябва да си вземе !!!

За първото си прав ,но за скъпото и евтиното аз мисля 4е и двете конфигурации са с близка цена и той за това пита,сега ще видя как са цените и ще се обоснова по- конкретно!

Едит : Това разгледах не ми се ровеше много !

1. AMD SEMPRON 2300+ 51.50 53.50 55.50

2.AMD SEMPRON 2800+ BOX 120.00 124.00 128.00 +ДДС,заради Бокса:)

 

3.GB FX5500/128M/128B/TVO/DVI 74.50 77.50 80.00, Тази е 128МБ, нама да се у4удя ако 256МБ удари -100$

 

4.GF FX5900XT/128M/TVOUT/DVI 160.00 166.00 172.00 -:)) е има и по-скъпи от тази :)))

 

Мисля ,4е ето за това пита 4овека :))) , защото 1+4~2+3:))))

Link to comment
Share on other sites

Добре за да бъда по-точен .... пич купи си най-скъпата карта която можеш да си позволиш щом гониш FPS , а пък процесор какъвто си избереш , въпреки , че и пак трябва да е по-скъпия :) Много обичате да изпадате в болезнено крайни подробности , само някой олигофрен няма да ме разбере , никой да не се обижда не визирам никой от темата ... да не се почне пак постване на вятъра !!! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Добре за да бъда по-точен .... пич купи си най-скъпата карта която можеш да си позволиш щом гониш FPS , а пък процесор какъвто си избереш , въпреки , че и пак трябва да е по-скъпия :) Много обичате да изпадате в болезнено крайни подробности , само някой олигофрен няма да ме разбере , никой да не се обижда не визирам никой от темата ... да не се почне пак постване на вятъра !!!  :sayjin

 

Добре ,4е поясни ина4е ,ако има наистина олигофрени дето не те разбират , щяха да ти се обидят за дискриминацията, нали и те трябва да знаят хората ,какво като са олигофрени:))))

Link to comment
Share on other sites

Пичове, мерси за инфото, отивам да си взимам FX5900XT със Sempron 2300+... :woot

 

Пак благодаря!

 

Естествено, 4е това ще вземеш - поздравявам те за избора ,може да се поровиш в Хард.БГ за ФХ5900ХТ-да видиш отзвуци за тази карта ,за да избереш пройзводител !

А за Сепмрона 2300+ -направо гу пускай на 200ФСБ ,без да ти пука (естествено дъното трябва да го позволява !:)))

Айде 4акаме да се похвалиш с резултати!!:)

Link to comment
Share on other sites

Predpolagam che na Geforce FX5500 256 MB

                              Sempron 2800+

shte pravi pove4e fps,zashoto:

1.Video kartata e 256 MB  ;)

2.Procesora e po burz

 

pametta na videoto ne okazva 4ak tokova golqmo vazdeistvie varho proizvoditelnostta. vajna e arhitekturata na qdroto!

Link to comment
Share on other sites

Predpolagam che na Geforce FX5500 256 MB

                              Sempron 2800+

shte pravi pove4e fps,zashoto:

1.Video kartata e 256 MB  ;)

2.Procesora e po burz

br />

дам дам разбирач си :)

Втората конфигурация естествено .. днешните игри са задоволяват с процесор

2000+ ,виж с 5200 може да нахраниш някоя игричка като Халф Лайф :)

Link to comment
Share on other sites

Естествено, 4е това ще вземеш - поздравявам те за избора ,може да се поровиш в Хард.БГ  за ФХ5900ХТ-да видиш  отзвуци за тази карта ,за да избереш пройзводител !

  А за Сепмрона 2300+ -направо гу пускай на 200ФСБ ,без да ти пука (естествено дъното трябва да го позволява !:)))

Айде 4акаме да се похвалиш с резултати!!:)

Asrock K7S41GX SiS741, DDR333, SVGA&AGP 8x, SB, Lan USB2.0, mATX

Как се пуска на 200 ФСБ ?

Кажи малко подробности...

Link to comment
Share on other sites

Asrock K7S41GX SiS741, DDR333, SVGA&AGP 8x, SB, Lan USB2.0, mATX

Как се пуска на 200 ФСБ ?

Кажи малко подробности...

Ми на това дъно:))) май никак , аз мислех 4е не си си взел още и дъно,но на това -на практика не може :)))) Не ми е попадало ,но както си и мислех :

Support AMD Sempron™, Athlon, Athlon XP, Duron

FSB 333/266/200MHz processors

Link to comment
Share on other sites

Ми на това дъно:))) май никак , аз мислех 4е не си си взел още  и дъно,но на това -на практика не може :)))) Не ми е попадало ,но както си и мислех :

Support AMD Sempron™, Athlon, Athlon XP, Duron

                      FSB 333/266/200MHz processors

K7 2800+ Sempron 333 MHz, 256K, BOX :blink:

 

Би трябвало да работи, нали?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...