Jump to content
BulForum.com

Iskate li da vratnem edno Tzar-4e


golqmhaker

Recommended Posts

Zdravejte.Mnogo mi se igrae na tzar s pove4e ot dvama dushi.Kojto zaqvi jelanie na se vklu4i da predlaga 4as.Az sega ne moga, zastoto sam na u4iliste do 6,no predlagam sabota kam 1.30.Kojto e saglasen da pishe i kojto shte pravi sarvara da dade nqkakvo ip,zastoto neshto igrata mi se e sbagnala i ne moga da pravq sarvar, no da vlizam v drugi moga.Taka 4e predlagajte.Samo da kaja, 4e kojto e s Tzar(english version) nqma da moje da igrae, zastoto dvete neshto ne se razbirat.Ako iskate(ako na wareza ne e balgarska)moga da ka4a moqta versiq, koqto e bg i se igrae bez disk.Ta 4akam vashite predlojeniq.

Link to comment
Share on other sites

Hi ми ние тука всеки ден играем Цар :D . Доста хора сме ако изкаш да се включиш към нас ето ти IP-217.10.252.49 . Ако изкаш да играеш по рано пиши ако не в събота в 1.30 чакаме :punk

Link to comment
Share on other sites

A ne igraete li vecher ,zashtoto az sam na uroci prez denia v sabota ?

 

Bih mogal sled 5 chasa da igraja s vas ,zashtoto i na men mi se igrae Tzar ! :wir

Link to comment
Share on other sites

Dobre kajete kak da se razberem.Iskate li utre kam 4 ili po-kasno,zastot v 1.30 nemoga. Are pishete kakvo jelaete.

Link to comment
Share on other sites

Dobre v 4.30 na tova ip.Az she sam s nick:golqmhaker

Kakav shte e tipa na igra:2 vs 2, 4vs4 ili predlojete mi.

Link to comment
Share on other sites

Айде днес да направим една игра - кажете час ! :devil

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ей хора подновявам темата. Кажете сега можем ли вече да играем играта?

 

EDIT:Ще използвам темата за да питам. Хора как мога да свържа две последователни нива в една кампания. Въобще какво ми трябва за да направя една кампания. И как мога да правя Герои в играта?

БЛагодаря! Казвайте, ако ми трябват някви допълнителни програми!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...