Jump to content
BulForum.com

GeForce FX5200 Problem


Recommended Posts

Mojete li da mi pomognete?

Iskam da gledam film na TV-to i vkarvam kabela predi da sum pusnal TV-to obache sled kato sum vkaral veche kabela izkliuchvam kabelnatas 2 sec zakusnenie i (nali po neq proticha tok i trqbva da se izkliuchi)

puskam TV-to i mi dava kartinata 4erno bqla praa edin rest da vida moje da se opravi i kartinata se razvali oshte poveche . Sled tova izkliuchvam PC-to vada video kartata ot kutiqta da vida dali neshto e izgurqlo ama vsichko e nared

Vkarvam e pak trugva ama toiq put i kartina ne vadi na TV-to inache na PC-to si raboti normalno.Iskam da pitam vuzmojno li e samo tv-out da e izgorql shtoto imah edin priqtel na nego mu izgorq pak taka ama poveche i samata karta ne trugna.Taq si vurvi ama TV-out ne bachka. :(

Link to comment
Share on other sites

Mojete li da mi pomognete?

Iskam da gledam film na TV-to i vkarvam kabela predi da sum pusnal TV-to obache sled kato sum vkaral veche kabela izkliuchvam kabelnatas 2 sec zakusnenie  i (nali po neq proticha tok i trqbva da se izkliuchi)

puskam TV-to i mi dava kartinata 4erno bqla praa edin rest da vida moje da se opravi i kartinata se razvali oshte poveche . Sled tova izkliuchvam PC-to vada video kartata ot kutiqta da vida dali neshto e izgurqlo ama vsichko e nared

Vkarvam e pak trugva ama toiq put i kartina ne vadi na TV-to inache na PC-to si raboti normalno.Iskam da pitam vuzmojno li e samo tv-out da e izgorql shtoto imah edin priqtel na nego mu izgorq pak taka ama poveche i samata karta ne trugna.Taq si vurvi ama TV-out ne bachka. :(

 

А къв кабил ползваш

Link to comment
Share on other sites

Obiknoveniq deto mi go dadoha plus oduljitel ama vsichko si bachkashe i i filmi ot 2 sedmici gledam

i se precaka mai zaradi kabelnata ama za 2 sec pri polojenie che tv-to ne e bilo pusnato a napravo nzm ama video kartata puk raboti vse edno nishto ne e izgorqlo ako e izgorql tv-out po princip i kartata ne trqbva da raboti

napravo nzm

Link to comment
Share on other sites

Mojete li da mi pomognete?

Iskam da gledam film na TV-to i vkarvam kabela predi da sum pusnal TV-to obache sled kato sum vkaral veche kabela izkliuchvam kabelnatas 2 sec zakusnenie  i (nali po neq proticha tok i trqbva da se izkliuchi)

puskam TV-to i mi dava kartinata 4erno bqla praa edin rest da vida moje da se opravi i kartinata se razvali oshte poveche . Sled tova izkliuchvam PC-to vada video kartata ot kutiqta da vida dali neshto e izgurqlo ama vsichko e nared

Vkarvam e pak trugva ama toiq put i kartina ne vadi na TV-to inache na PC-to si raboti normalno.Iskam da pitam vuzmojno li e samo tv-out da e izgorql shtoto imah edin priqtel na nego mu izgorq pak taka ama poveche i samata karta ne trugna.Taq si vurvi ama TV-out ne bachka. :(

A nastroikite na TV-outa pravi6 li gi kakto trqbva 6toto ako ne si nqma kak da izliza ne6to na TV-to.Ako ne si i neznae6 kak moga da ti kaja kak stava. :)

Link to comment
Share on other sites

Obiknoveniq deto mi go dadoha plus oduljitel ama vsichko si bachkashe i i filmi ot 2 sedmici gledam

i se precaka mai zaradi kabelnata ama za 2 sec pri polojenie che tv-to ne e bilo pusnato a napravo nzm ama video kartata puk raboti vse edno nishto ne e izgorqlo ako e izgorql tv-out po princip i kartata ne trqbva da raboti

napravo nzm

 

Ако си в гаранция припкаи бързо ако не виж с някоя програмка Рива тунер или др такива

Link to comment
Share on other sites

В гаранция е взех е на 19 юли 2004

ама ква е тази програма ?

 

Абе виж в драивера на видеото дали разпознава TV Encode Chip Type

не че съм сигурен че ако е изгорял ТВ аута там няма да пише нищо ама виж все пак

Link to comment
Share on other sites

Ами незнам маина мога да кажа че и аз съм имал такъв проблем но тогава просто цялата карта беше изгоряла(не палеше изобщо) защото шибаният кабел беше дал на късо

Link to comment
Share on other sites

един мои приятел имаше същият проблем ама цяларта карта изгоря както при тебе а при мен си бачка без тв-аут.

баси не вярвам да е от кабела може да е от кабелната ама нали ти казван не вярвам да изгори за секунда ,две при положение че тв-то не работише

Link to comment
Share on other sites

Абе я за по сигурно си провери кабела с уред или квото имаш там под ръка

щото щом си и с удължител се някъде може да не прави контакт по буксите

Link to comment
Share on other sites

диверите са си супер снощи работише сигурен съм за тях ама просто нзм как е възможно да изгори тв-аута и картата да си работи като преди

пък и на изгоряло не миришеше и нямаше следи от изгоряло по нея

Link to comment
Share on other sites

А бе нищо не стаа аз си знам че се е прецакал ТВ-Аута

Не ми остава нищо друго освен да пробвам с гаранцията.

Тя сама се прецака е баси ако не ми е сменат нзм.

Благодаря все пак че опитахте да помогнете.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...