Jump to content
BulForum.com

GeForce FX5600


Alien

Recommended Posts

Имам FX5600 карта и днес уш ми изгоря - компютъра издаре звук все едно че ми е изгоряла картата (бипкаше 5-6 пъти) като рестартирах пак.Оставих го да постои изключен малко и тръгна, но след 2-3 мин. раборта пак.Отворих си компютъра и забелязах че вентилатора на видео картата не се върти, може ли от там д е проблемът. Обадих се на един приятел и той мисли (не е сигорен) че вентилаторът може да се включва понякога (когато трабва да охлади радиатора на картата).

Искам малко съвет относно моят проблем.

Link to comment
Share on other sites

Имам FX5600 карта и днес уш ми изгоря - компютъра издаре звук все едно че ми е изгоряла картата (бипкаше 5-6 пъти) като рестартирах пак.Оставих го да постои изключен малко и тръгна, но след 2-3 мин. раборта пак.Отворих си компютъра и забелязах че вентилатора на видео картата не се върти, може ли от там д е проблемът. Обадих се на един приятел и той мисли (не е сигорен) че вентилаторът може да се включва понякога (когато трабва да охлади радиатора на картата).

Искам малко съвет относно моят проблем.

Специално за цъкането ми се случи един път. Пускам, но няма включване. Така около 5-6 пъти. Махнах от слота рама и видеото и ги сложих и се оправи. Можеш да пробваш

Link to comment
Share on other sites

Брагодаря на всички които се заинтересуваха от моя проблем. Дадох си картата там от кадето си е купих(още ми е в гаранциа) проблема наистина е от вентилатора - скапал се е.

 

п.с. до модератора: може да заключиш темата

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...