Jump to content
BulForum.com

Програма, която да отчита колко ток харчи PC-то


Recommended Posts

za da ne otvariam nova tema

 

Your Recommended Minimum Power Supply is 312 Watts!!*

 

a imam zahranvane 350W za 14$ ...

v sledstvie edin hard disk i dva CDROM'a sa otka4eni za da raboti kat horata PC'to.

ta nesam siguren v krai na kraishtata tova ot zahranvaneto li e ili neshto drugo ne e v red.

4e ne iskam da dam 40$ za PS i da izlezne ne ot tova problema.

---------------------------------------------------------------------

emi niama nujda da mi otgovariate , sam si namerih problema. zamislih se i sega kat otvorih zahranvaneto namerih modela mu, v google > izlezna 4e e 250W :/ a otvunka ima lepenka 350w :/ , bulgaria, no comment ... :angry:

Link to comment
Share on other sites

по формулата W=I.U (U=220 V) ще разбера истинската мощност, ще го обърна в киловати и готово.... :D

 

Ti si 6taslivec 4e NEK ti puska to4no U=220V :) 6toto vnas varira vav 6iroki granici... istinsko 4udo e 4e zahranvaneto mi o6te ne e ispu6ilo :P

Link to comment
Share on other sites

za da ne otvariam nova tema

 

Your Recommended Minimum Power Supply is  312 Watts!!*

 

a imam zahranvane 350W za 14$ ...

v sledstvie edin hard disk i dva CDROM'a sa otka4eni za da raboti kat horata PC'to.

ta nesam siguren v krai na kraishtata tova ot zahranvaneto li e ili neshto drugo ne e v red.

4e ne iskam da dam 40$ za PS i da izlezne ne ot tova problema.

---------------------------------------------------------------------

emi niama nujda da mi otgovariate , sam si namerih problema. zamislih se i sega kat otvorih zahranvaneto namerih modela mu, v google > izlezna 4e e 250W :/ a otvunka ima lepenka 350w :/ , bulgaria, no comment ...  :angry:

 

Значи нормална практика е от номинала на захранването да се сваля 10-20%, за да се получи реалната му мощност. Колкото по-немарково е едно захранване толкова по-голямо е разминаването. Но дори и при най-марковите пак има такова. Така че - правете тая сметка преди да смятате какво може да се закачи, за да не се получава така както при тебе.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...