Jump to content
BulForum.com

Процесор за $ 100


Recommended Posts

Barton 512 cache - Sempron 256. Можеш сам да си направиш изводите.

Sempron е заместник на Duron, а Barton е среден клас процесор. Просто излязоха скоро и имат все още висока цена. Още повече, че има Sempron, който е с ядро Thoroughbred, но е на 333 Мхц шина. Мерил съм Sempron 2200+, има производителност на Thoroughbred 1800+, просто не знам защо са толкова скъпи тези процесори.

Link to comment
Share on other sites

a za igrite Athlon XP li e po dobra

ili Athlon 64 ako trqbva shte dam nqkoi dolar otgore

do kolkoto znam as AMD Athlon XP za igrite e perfekten

a po dobro dano za tozi AMD ATHLON XP3000+ 400 MHz $150.00

ili nforce 2 e nai dobroto za nego

tova dano dobro li e

Gigabyte 7N400 PRO2, NFORCE2, DDR400, AGP 8X, SB5.1, Lan1000, ATA133Raid, SerialATA, USB2,0, 1394 $ 106

Link to comment
Share on other sites

a za igrite Athlon XP li e po dobra

ili Athlon 64 ako trqbva shte dam nqkoi dolar otgore

do kolkoto znam as AMD Athlon XP za igrite e perfekten

a po dobro dano za tozi AMD ATHLON XP3000+ 400 MHz $150.00

ili nforce 2 e nai dobroto za nego

tova dano dobro li e

Gigabyte 7N400 PRO2, NFORCE2, DDR400, AGP 8X, SB5.1, Lan1000, ATA133Raid, SerialATA, USB2,0, 1394  $ 106

 

като гледам тестовете на новите игри Атлон 64 е много по добър в игрите а за по старите игри разлика няма :)

иначе да nforce 2 е най-добрия чипсет за Атлон(според мен) колкото за ATHLON XP3000+ 400 MHz няма смисал от него щом така и така ще се пуска шина 400 по-добре еди мобилен бартон 2600+ и си го пускаш на 3600+@2500MHz реални, а за дъно бих ти препоръчал EPOX 8RDA3+

 

EDIT:лично аз сега смятам да си взимам EP-8KDA3+ с ATHLON64 2800+ 512K :)

Link to comment
Share on other sites

little

q kaji koe e nai dobroto dano ot nforce 3 -ite

ako sluchaino resha da si zema tozi prosesor

K8 AMD64 3000+/2000MHZ, 512k, Socket 754  $ 179

edit:

i do kolko moga dago clock-na

 

Дъното което ти писах в горния пост е Nforce3 и според мен е едно от най добрите на пазара в момента(можеш да му видиш характеристиките дал съм линк) цената му ~180$ а за това колко меже да се клокне този процесор незнам, но за 2800+ от това което четох казват , че няма проблем да достигне 2600МHz-2800Mhz реални в зависимост от дъното, но това ще го знам със сигорност когато си го взема и пробвам , за момента това са само изказвания на хора, които били пробвали :confused

 

Двоумя се между тези два процесора.

Вие какво ще ми препоръчате ?

 

P.S. Дъното ми е със FSB 333 Mhz sad.gif

 

 

--------------------

 

Аз бих ти препоръчал Бартон-а :)естествено ако дъното ти може да го подкара все пак незнам каво ти е ;)

Link to comment
Share on other sites

по-добре бартона но в момента са останали майче само 2600+

иначе сега има едно дъно Албатрон Kx18Ds Pro което много го хвалят и е сравнително евтино около 70$

PC-KILLER: ми А64 с Абит к8т880про е доста добра конфигурация за 190$ и 130$

Едит:Интел си е интел обаче ти трябва хубав Нортууд с дъно i875 доста добра памет за да покаже потенциала си.което излиза доста солено.

Link to comment
Share on other sites

бе вие луди ли сте да давате 190$ за атлон64?

бахти брадвата дето е тва

 

Дайте няква идеа за Upgrade

 

 

ми зависи на ква система си в момента пич ;) ако си на амд-зимаш атлона,ако си на интел-зимаш пентиума...разбира се ако става въпрос само за смяна на процесора,без дъно...ако ще сменяш и двете зимаи едно дънце с кт400чипсет и едно бартонче-тва е моето предложение ;)

Link to comment
Share on other sites

Двоумя се между тези два процесора.

Вие какво ще ми препоръчате ?

 

P.S. Дъното ми е със FSB 333 Mhz  :(

 

 

Дай още 15-20 $ и си земи Мобилен Бартон 2600+,можеш да го пуснеш както искаш ..и колкото ти позволява дъното, не грее и няма нужда от скъп охладител! Не знам с какъв си ,но аз със Виспер рок4 (9$) го охлаждам до 2500МХЗ без проблем !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...