Геймърски монитор LG24GM77 - 144 Hz
Recommended Posts
Размер на дисплея    24" (60.96 cm)
Тип на матрицата    TN
Време за реакция    1ms
Честота на опресняване    144 Hz
Тип на дисплея: Anti-Glare
Резолюция    FHD 1920 x 1080
Формат на картината    16:9
Зрителен ъгъл    170 / 160
Яркост    350 cd/m2
Време за реакция: 5ms
Подсветка    LED
Портове: HDMI, VGA (D-Sub), DVI, DisplayPort, USB 3.0, 3.5 mm Audio Out
Информация за модел
Видео инфо
5.thumb.jpg.9da4a5a08cb34c385a07875242ca63f9.jpg
7.thumb.jpg.b61f148a811fff8725b7515c762cb498.jpg
6.thumb.jpg.5a7b51ad0f52f5d9420a4127d3ee2d91.jpg
8.thumb.jpg.ccc2f3f990389604b1e1e5f5c87ec640.jpg
Edited by onqskonq
Link to comment
Share on other sites
  • onqskonq changed the title to Геймърски монитор LG24GM77 - 144 Hz