Jump to content
BulForum.com

Продавам захранване и видекарта


Recommended Posts

Захранване Corsair CX600 - 600w . Ползване около 2,5г на личното ми PC , работи безпроблемно и не съм имал грижи с него . Налична кутия , няма гаранция понеже беше закупено с цяла конфигурация и съм запилял всичката документация. Продава се поради ъпгрейд.
Снимки цък , цък ,цък  
Цена - 70 лв. 

 

Видеокарта Inno3d gtx 1070 8gb 256bit . Малка и компактна карта , работи коректно и не съм имал проблеми с нея . Закупена е чисто нова преди 2,5 г от колега и ползвана на личното ми PC за гейминг , браузване и филми . Продава се поради ъпгрейд.
Снимки цък , цък ,цък

Цена 240лв. 

 

 

 

Намират се в град Пловдив и пътуват с Еконт за другите градове .
За връзка на лично , в темата или на mofal@icloud.com

Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2023 at 11:12 PM, mofal said:

Захранване Corsair CX600 - 600w . Ползване около 2,5г на личното ми PC , работи безпроблемно и не съм имал грижи с него . Налична кутия , няма гаранция понеже беше закупено с цяла конфигурация и съм запилял всичката документация. Продава се поради ъпгрейд.
Снимки цък , цък ,цък  
Цена - 70 лв. 

 

Видеокарта Inno3d gtx 1070 8gb 256bit . Малка и компактна карта , работи коректно и не съм имал проблеми с нея . Закупена е чисто нова преди 2,5 г от колега и ползвана на личното ми PC за гейминг , браузване и филми . Продава се поради ъпгрейд.
Снимки цък , цък ,цък

Цена 240лв. 

 

 

 

Намират се в град Пловдив и пътуват с Еконт за другите градове .
За връзка на лично , в темата или на mofal@icloud.com

Продадени , темата е за ключ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...