Jump to content
BulForum.com

Продавам 3 Prima карти


Recommended Posts

Картите са празни!

Ако на някой случайно му трябват да казва ;)

Link to comment
Share on other sites

Картите са празни!

Ако на някой случайно му трябват да казва ;)

нам мен ми трябва - колко пари им търсиш - и мога ли да си избера най хубави номер от трите ако има такъв - трябва ми за утре - щото след това няма да съм в плд ;(

Link to comment
Share on other sites

нам мен ми трябва - колко пари им търсиш - и мога ли да си избера най хубави номер от трите ако има такъв - трябва ми за утре - щото след това няма да съм в плд ;(

Може да си избереш който искаш ама за целта трябва да си купиш ваучер и да си ги заредиш и тогава да видиш кой ти харесва най много.Те не са активирани ;) Трябва на късмет да ги целиш ;) Инъче предполагам не желаеш да заредиш всяка една от тях и тогава да разбираш номера ;)

Link to comment
Share on other sites

Може да си избереш който искаш ама за целта трябва да си купиш ваучер и да си ги заредиш и тогава да видиш кой ти харесва най много.Те не са активирани ;) Трябва на късмет да ги целиш ;) Инъче предполагам не желаеш да заредиш всяка една от тях и тогава да разбираш номера ;)

Добре де сигорен ли си че ако се зареди ще стане? Да не са изпляскали? Кажи каква е цената на картата аз искам 1.

Link to comment
Share on other sites

Добре де сигорен ли си че ако се зареди ще стане? Да не са изпляскали? Кажи каква е цената на картата аз искам 1.

Ами предложи цена.Кода за активация е същия като този за зареждане на сметка ;) Аз тия карти съм си ги заредил в моята и сега не ми трябват ;) фактически това е карта на която няма заредени пари.Инъче си е активирана.

Link to comment
Share on other sites

Ами предложи цена.Кода за активация е същия като този за зареждане на сметка ;) Аз тия карти съм си ги заредил в моята и сега не ми трябват ;) фактически това е карта на която няма заредени пари.Инъче си е активирана.

Е ти си продавача ти казваш цената като се има предвид че цената на примата е 10-15 лв не ми искай много - честит ми 1000 пост - голям спамер съм :P

Link to comment
Share on other sites

Е ти си продавача ти казваш цената като се има предвид че цената на примата е 10-15 лв не ми искай много - честит ми 1000 пост - голям спамер съм  :P

 

какво ще кажеш за 3лв?

Да ти е честит 1000ния пост ;)

Link to comment
Share on other sites

Sempliok, пробвай да питаш Jovani, той колекционира такива неща

Знам но предпочитам да ги дам на някой който ще му вършат работа. ;)

>>>>>>>>Нова цена 2лв<<<<<<<<

Link to comment
Share on other sites

Знам но предпочитам да ги дам на някой който ще му вършат работа. ;)

>>>>>>>>Нова цена 2лв<<<<<<<<

за 1 лв взимам ако си съгласен казвай място и час ;) (или може часът и мястото на срещата да са известни :P ) 1615

Link to comment
Share on other sites

Неща да ги дам по левче.

То ако е по левче няма смисъл.

Между другото стават за пера за китара ;) :P :lol: B) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...