Jump to content
BulForum.com

EMPEROR BATTLE FOR DUNE - Not working..


chochosan

Recommended Posts

kajete kakuv e problema s toq Emperor battle for dune, ima greshka na isoto na 1voto CD i ne shte da se instalira, ima li nqkakuv fix za tova ili ot kude moga da sinamerq purvoto CD zdravo?

Ako ne si si go nameril i si ot pld imam i 4etirite diska icq 157140351

Link to comment
Share on other sites

Venom, az dosega igra na westwood ripnata ne sum igral :) mojesh li da se setish zashto?

 

Shte ti podskaja: zashtoto videotata im sa super qki filmi, prosto westwood v tva otnoshenie sa nerazbivaemi... ti gledal li si na C&C videotata? ako mi dadesh edin rip.. za kvo shte mi e :)) ako imash raboteshto 1voto cd daj mi nego.

Link to comment
Share on other sites

Venom, az dosega igra na westwood ripnata ne sum igral :) mojesh li da se setish zashto?

 

Shte ti podskaja: zashtoto videotata im sa super qki filmi, prosto westwood v tva otnoshenie sa nerazbivaemi... ti gledal li si na C&C videotata? ako mi dadesh edin rip.. za kvo shte mi e :)) ako imash raboteshto 1voto cd daj mi nego.

Az pove4eto na Westwood celi sam gi igral ama 6toto nemi sa zanimava6e da tegla 4 CD i zatova si go drapnax RIP pak i da ti kaga nqma da zagubi6 mnogo igrata ne e koi znae ko :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...