Jump to content
BulForum.com

Vupros sus povi6ena trudnost


Undyning

Recommended Posts

Trqbva da razbera parolata na edin email v abv oba4e neznam kak ako nqkoi mi kaje kak moga da q razbera 6te sum mu mnogo zaduljen i priznatelen a spored men tova si e nadprevara za6toto tuka v toq forum hakeri mnogo neka da vidiq edin v deistvie.Koito moje da napravi podobno ne6to az 6te mu dam adresa na emaila

Link to comment
Share on other sites

aawe...imashe predi vreme edni programki deto generirat neprekusnato sluchaini paroli...probval sum gi ama da vi kaja ne stavat daje da im izprintish sorsa i da si izburshesh guza s tqh :angry1 . Ako pochnesh da nauchkvash shte ti otneme baq vreme, zashtoto v ABV sled 3 ili 5 put (ne sum siguren) vavedena greshna parola i blokira poshtata za izvestno vreme.

Nikoj haker nqma da ti kaje kak da otvorish poshta ili neshto drugo vuv forum (taka misla de).

Vse pak,vinagi mojesh da q zadrustish :evil .......

Link to comment
Share on other sites

Ami ako naisnesh za zabravena parola... tam bi trqbvalo da ti iska nqkvi danni (dojdena data, adres) ako znaesh nqkoi ot tqh, moje i da mojesh da vlezesh

Link to comment
Share on other sites

Da, obache ako preprati parolata kam niakakav drug e-mail, togava vaprosnia chovek ste se "svetne" che niakoi se opitva da mu vlezne v postata.......... koeto kato se zamislish goliama rabota. Ideiata ne e losha, no de da znaesh.

Link to comment
Share on other sites

Prati e-mail podpisan ot postmaster-a s link kam tvoia stranica kopie na stranicata za vavejdane na

personal info na abv.bg... Izmisli si ne6to ot sorta kak servera e precakal bzata danni i se opitva6 da

ia vaztanovi6 ot backup, no triabva da si siguren, 4e informaciata e aktualna i viarna. Kato kazvam kopie na

stranicata imam predvid da svali6 i izpolzva6 source na originalnata, samo 4e naso4i rezultata ot formata

kam tvoi script - primerno da ti go prati na e-maila... Ako si dostata4no ubeditelen, ako znae6 kak da prati6

mail ot imeto na postmaster-a i ako jertvata ti e dostata4no bosa i naivna moje i da uspee6...

A - ne zabraviai i da "maskira6" adresa na stranicata v address bar-a i v status bar-a - da ne se svetne

kato vidi 4e tam ne pi6e abv.bg...

 

Tva e edinstvenia na4in. Nikakvi programki i drugi 6turotii niama da ti svar6at rabota. Drug variant e da proveri6 kakav software raboti na abv.bg servera i da potarsi6 dupki v nego... Ne zabraviai, 4e abv.bg

ima edno mnogo mrasno ne6to - "history" - tam se registrirat i uspe6nite i neuspe6nite vlizania v po6tata -

ako jertvata si go poglejda otvreme na vreme niama na4in da ne te useti.. osven ako ne e izkliu4itelno, ama

mnogo izgliu4itelno zajmucana....

Link to comment
Share on other sites

Pomoli se na gospod da ti q prati na SMS ;)

Abe, pi4, ot 35 posta v toia forum dali ima6 10-tina smisleni ili vsi4ki sa ot sorta

"pikaia si na 6umka da mi tropa", t.e. - "postvam si ei taka samo za broikata..."?

Tuk horata postvat i o4akvat da polu4at niakakav otgovor koito bi im bil polezen...

Az kato niama kak da sam polezen si mal4a... Vzimai primer.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...