Jump to content
BulForum.com

Подарявам кухненско обзавеждане


Recommended Posts

Поради ремонт премахвам старото кухненско и нямам абсолютно никаква нужда от него.

Също не ми се занимава да го продавам тъй като цената която ще му взема най вероятно няма да си заслужава цялата процедура :)

Отнася се за гр.Пловдив.

 

Условията са: Идвате, демонтирате и си го взимате :)

 

Кухненското обзавеждане включва: Плотове, шкафове, чекмеджета, мивка (не съм сигурен по точно за материала на мивката).

Кухненското е в доста прилично състояние като най вероятно ще има нужда само от шперплат за гърба.

Снимки ще кача довечера (7/27/2019) заедно с размерите.

Намира се в кв. Кичук париж

 

Обявата важи една седмица ( до 2-ри).

При непроявен интерес отива към боклука тъй като нямам нито желание нито място да е съхранявам :)

Дано да е полезна на някой.

 

Link to comment
Share on other sites

Снимка 1:

Размери:

Плод/шкафове отгоре и долу 158см.

Височина горна част 78см

Височина долна част 89см

 

Снимка 2:

Горни шкафове: 1,89х77,5см

Плот: 190х90см

Мивка: 61х48см

20190727_194320.jpg

20190727_194337.jpg

Link to comment
Share on other sites

За да няма обърквания - Първият който ми пише е негова.

Понеделник може да си е отмонтирате.

При невъзможност за взимане/демонтиране от първия проявил интерес в рамките на 2-3 дни, следващия който е писал ще го получи.

Тъй като времето малко ме притиска, моля да пишат само хора който могат да дойдат да си е вземат :)

В противен случай отива в боклука :)

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Benq said:

За да няма обърквания - Първият който ми пише е негова.

Понеделник може да си е отмонтирате.

При невъзможност за взимане/демонтиране от първия проявил интерес в рамките на 2-3 дни, следващия който е писал ще го получи.

Тъй като времето малко ме притиска, моля да пишат само хора който могат да дойдат да си е вземат :)

В противен случай отива в боклука :)

 

17 hours ago, Benq said:

За да няма обърквания - Първият който ми пише е негова.

Понеделник може да си е отмонтирате.

При невъзможност за взимане/демонтиране от първия проявил интерес в рамките на 2-3 дни, следващия който е писал ще го получи.

Тъй като времето малко ме притиска, моля да пишат само хора който могат да дойдат да си е вземат :)

В противен случай отива в боклука :)


Ако никой не ме е изпреварил?

Проявявам интерс.

Харесва ми обзавеждането и имам нужда да го взема.Мога да дойда и да си го разглобя и транспортирам в рамките на указания срок

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, TER said:

 


Ако никой не ме е изпреварил?

Проявявам интерс.

Харесва ми обзавеждането и имам нужда да го взема.Мога да дойда и да си го разглобя и транспортирам в рамките на указания срок

 

 

 

 

Zdravei, pisaha mi 2-ma choveka, ako nqkoi ot tqh ne go vzeme tvoe e!

Veche 3-ma choveka obshto mi pisaha za obzavejdaneto koeto mislq che e palno dostatachno.

Shte pomolq da se zakluchi temata i shte q vzeme edin ot 3-mata kato shte sledvam reda na pisaliq parvi, vtori i tn.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...