Jump to content

Photo

Bluetooth handsfree за мобилен телефон

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 head_up

head_up

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 414 posts

Posted 18 November 2018 - 14:25

Търся си читаво такова устройство, от тези за едно ухо, със скобичката зад ухото. Не са ми нужни разните китайчета, които ги има под път и над път. Трябва ми да микрофона да хваща много качествен звук, гледам има разни с dsp-та вътре, не знам вършат ли работа, но това лесно ще се разбере. Желателно да е малко ползвано или ново и ненужно. Или поне батерията да е в отлично здраве - средно им дават 5-6 часа разговор, 150-200 часа изчакване, горе-долу това очаквам - да го зареждам веднъж в седмицата.
Нямам предпочитания към марка. Цената си я предложете според устройството, ако ме устройва - добре, гледам в емаг-а по 25-30 лв разни нови самсунги, хуавейки, плантроникси, алтернатива има, но първо да си попитам кой какво има по шкафовете - може да ми хареса :)

#2 divanov

divanov

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1159 posts

Posted 06 December 2018 - 16:38

Имам две китайчета за 15лв са твои двете.

#3 head_up

head_up

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 414 posts

Posted 06 December 2018 - 19:50

Изрично съм посочил, че точно такива китайчета не ме интересуват, тъй като по презумция - не струват. Но ако имаш основание да твърдиш друго - пиши на лс.

#4 divanov

divanov

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1159 posts

Posted 07 December 2018 - 09:15

еми щото са две и като ги заредиш общо трябва да изкарат няколко дена, колкото примерно едно оригинално... аз съм ги ползвал по един два пъти само щото са ми неудобно и си намерих от плейстейшън 3 една голяма и с нея ми е най-удобно

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users