Jump to content
BulForum.com

Jazz i Faust


rambo

Recommended Posts

Да заинтересуван съм от тази игра. Играя я често. Превъртял съм е с Фауст, но с Джаз стигам до подредбата на един надгробен камък от малки парченца. Просто това не мога да го мина. Ако някой го е минал моля да пише, защото искам да стигна по-нататък.

Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

Tazi igra da ne bi da prilicha na Jazz Jackrabit 2?

 

Не разказва се за двама герои, коити изживяват своите приклюлечения. Играта при единия е коренно различна при другия. Ето линк към нея тук

Link to comment
Share on other sites

Да заинтересуван съм от тази игра. Играя я често. Превъртял съм е с Фауст, но с Джаз стигам до подредбата на един надгробен камък от малки парченца. Просто това не мога да го мина. Ако някой го е минал моля да пише, защото искам да стигна по-нататък.

Мерси предварително!

i az stigam do tam i tova nz i nz ako nqkoi q igrae neka da kaje dve tri prikazki

Link to comment
Share on other sites

Ужасно е тъпа, с ужасен контрол и звук и всичко. Не си заслужава.

 

Не съм съгласен. какво им е на звука и контрола.

Link to comment
Share on other sites

i az sym q igral

mnoo me drazni 4e za da ide6 nqkyde ( deto ti mesti glednata to4ka , nz kak mu e to4noto ima ) ne cyka6 na kraq na pytekata koqto vijda6 , ami malko predi da svyr6i

Ina4e igrata e mnogo dobre 4e e na BG , grafika , zvuci -=> dovolen sym

stignh do 3-4 nivo nqkyde ( edni det pu6at , edni s edna zniq , edin magazin na kei ..... ) i ne go minah

Link to comment
Share on other sites

ТРЯБВА МИ РАЗБИВАЧКА НА ПАРОЛИ.БЛАГОДАРЯ ЗА МИНУТКАТА ВНИМАНИЕ. :punk  :punk  :punk  :punk  :punk  :punk  :punk

 

Тоя пост не е за тука. Темата е за Jazz i Faust, доколкото виждам, а твоето желание можеш да поръчаш тук

 

Ама да ти кажа, че не е редно да питаш за такива програми, защото могат админите и модераторите да ти изтрият поста и да ти пуснат 20%. Ти си преценяваш.

 

Прочети правилата на форума тук

Link to comment
Share on other sites

При мен курсура си се наглася както иска. Ту прихване hot spot-а ту го изпусне. Играчите не ходят точно там където им посоча. Музика няма реално. Има някакво тинтири минтири което само дразни. За купищата бъгове да не говоря. Изобщо играта повече къса нерви с глупостите си отколкото да впечатли с история което е най-важното в quest-овете.

Link to comment
Share on other sites

QUOTE(GeorgiK @ Sep 3 2004, 11:32 AM)
!--QuoteEBegin-->При мен курсура си се наглася както иска. Ту прихване hot spot-а ту го изпусне. Играчите не ходят точно там където им посоча. Музика няма реално. Има някакво тинтири минтири което само дразни. За купищата бъгове да не говоря. Изобщо играта повече къса нерви с глупостите си отколкото да впечатли с история което е най-важното в quest-овете.

 

Това е твое мнение и айде да не се караме. За теб играта е лоша, но на мен ми харесва. Сега може нещо контролите да са ти разбазикани, но това е друг въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Пич не се караме. Аз си казах мнението, ти - твоето. Не те карам да не харесваш играта. Играй си я. Просто обясних защо не ми харесва. Направих го защото ти попита. Нямам никаква полза от това да те убеждавам че играта е тъпа. Не го правя. Have fun with the game!

Link to comment
Share on other sites

Пич не се караме. Аз си казах мнението, ти - твоето. Не те карам да не харесваш играта. Играй си я. Просто обясних защо не ми харесва. Направих го защото ти попита. Нямам никаква полза от това да те убеждавам че играта е тъпа. Не го правя. Have fun with the game!

 

Благодаря! Нека така да е. Няма проблеми.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Значи преди 2-3 седмици си инсталирах Джаз и Фауст.Превартях всичко с Фауст.Но с Джаз не е толкова лесно,стигам до хижата на вдовицата и намирам шапката и празната ботилка.Но само до там. :confused Ако някои знае как да продалжа да казва.

Благодаря предварително!!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Играта е твърде кратка и доста елементарна откъм загадки - според мен не си струва.Има и неприятни бъгове ( както е писано по- горе ).

Link to comment
Share on other sites

Аз стигам до когато магьосника ми иска 1 глава и една надгробна плоча. Взимам аз главата ама за надгробната плоча ми казва че е мноо тежка. Кво да напраа та да я взема ? :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой може ли да ми даде работещ линк за да изтегля тази игра?При японците не можах да я намеря.Благодаря предварително!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...