Jump to content
BulForum.com

Battlefield 1942


GOGO

Recommended Posts

Аз ли съм много тъп, или просто на никоя карта няма подводници? Аз подводница до сега НЕ съм намирал. Толкоз. Пък отгоре на това и самолет не мога хубаво да карам, и то к'во остава? А ако някой ми каже как да искам артилерийски обстрел, место само да предлагам аз да стрелям, много ще съм му благодарен.

 

Ако пък на никой не му се занимава, то поне ми кажете къде има FAQ, щото аз ник'во не мога да намеря.

 

А, и ако някой знае Battlefield 1942: Southern Front и Battlefield 1942: The Road to Rome какво са, и ако са нещо, от къде мога да ги взема, ще го черпя.

Link to comment
Share on other sites

Да, тъпичко си е с ботове, а самолетите и без това не се оправляват (добре). Ама трябва да признаеш, че много як multiplayer ще излезе от тая игра. Само дето тряат много хора.

Link to comment
Share on other sites

Да бе, знам :( Теоритично, ако можеш да събереш 20 + човека може да стане много яко меле. Ботовете постоянно слизат от кртечниците, карат 'се едно че нямат книжки и с тия самолети само кражат. Т'ва мойте ботове, де. Ония от другия отбор се справаят доста добре.

А! Намерих подводница! На "Wake Island", като се пуснеш сам, на едно място са събрани всички кораби и има и поводница. Не знам обаче къде се намира нормално, но катера има радар, с който май може да засича подводници. B-29 пък и има на El-Alamain от англичаните, само дето 'се някой бот го взима и не чака gunner-и.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...