Jump to content
BulForum.com

I az sybiram grupa


metalmaniak

Recommended Posts

Abe vij sq - imam edin poznat kitarist,koito tiq dni trqa da mi se obadi i sigurno s nego 6te se syberem,tyi 4e predpolagam nqma da ima problem da se prisyedini6 kato basist. A ina4e az sym fen na heavy i power metal-a,kakto i na hard rock-a.Moq poznat mislq 4e i toi e taka.

Mersi 4e otgovori.Kato se 4uq s nego,pak 6te ti pi6a da ti kaja kvo e stanalo.Imam i e-mail - stefan1987@abv.bg.Ako iska6,pi6i tam.4ao

Link to comment
Share on other sites

Ami v takyv slu4ai se radvam 4e nai-posle namiram edin seriozen 4ovek,6toto dosega se uj mi obe6tavat - 6e se vidim,6e se 4uem - i vse ni6to ne stava. Cqlata vakanciq mi otide v 4akane,ama kvo da se pravi.Vypreki tova sym 99% siguren,4e moq poznat sy6to nqma da ima problemi,taka 4e n6tata 6te se polu4at.Smqtam,4e nqma da e lo6o ako moje6 da se vidim nqkoi pyt, oba4e v sybota s na6te zaminavame na ekskurziq i 6 dni namq da me ima.Za tva 6te ti napi6a moq telefon,ako moje6 nqkyde do petyk da mi zvynne6, ako ne - v kraq na drugata sedmica.Telefonite mi sa 45-13-25 i 0888/51-73-85.Mejdu drugoto,kazvam se Stefan.Kato pi6e6 pak, kaji molq ti se kak se kazva6, da znam.

Are 4ao!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Pi4ove,v posledniq moment vokala ni zarqza i sq tyrsim nov 4ovek.Rabotata e seriozna(kakto i nie samite).Stilova orientaciq - raznoobrazen rock i metal bez black,death i punk.O4akvam navitaci  :punk

 

 

Abe sq i barabanist se tyrsi.Nqmame kysmet s horata, ei !

 

awe metalmaniak siguren li si che wsichki sa seriozni ? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...