Jump to content
BulForum.com

*.tar ?!!!!!


LaN

Recommended Posts

ami drapnah si edin film ot IRC-a,ei taka,da vidia dali stava kato cialo,oba4e se okaza 4e e s niakakvo stranno razshirenie : *.tar ?! s koia programa moga da go pysna da go gledam ? ot kakvo izobshto e tva " tar " ?!!

Link to comment
Share on other sites

*ТАR мисля че е архив. Българската програма IZArch го поддържа(много добър архиватор!).Мисля,че WinRAR също го отваря.

Link to comment
Share on other sites

Почти сички архиватори ще го отворят. Ама нещо не разбрах..дръпнал си го от IRC ? щото ако е тва IRC дето аз си мисля доста смешно ми става :).

Link to comment
Share on other sites

Почти сички архиватори ще го отворят. Ама нещо не разбрах..дръпнал си го от IRC ? щото ако е тва IRC дето аз си мисля доста смешно ми става :).

за send dcc чувал ли си???

.tar се отваря с winzip winace winrar i winiso

Link to comment
Share on other sites

Сори ,ама нямах до момента архиватор на машината :) Сега си качих WinRar и го отвори :)

@KnoppiX : какво му е смешното на това че съм го дръпнал от IRC ? Филма е от 2 4асти и е 1,4 GB . Да те светна че съм го дърпал с 40-50 KB/s ,дърпай ти с Казаа или Торента с такава скорост.Много нещо се предлага сега за дърпане от чата : като почнеш от мр3-ки и стигнеш до Доом 3 ,стига да знаеш как и откъде да искаш да свалиш. :P

Link to comment
Share on other sites

Я кажете някой IRC канал в който има много неща за сваляне.

А и някой ако може да ми обясни как мога да сваля цяла папка а не само по един файл.Щото е много изнервящо да сваляш цели песен по песен.

Link to comment
Share on other sites

@KnoppiX &Sempliok - Вижте туй сайтче  :)  http://packetnews.com/

Благодаря ти много.Тоя сайт ще ми е много полезен. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...