Jump to content
BulForum.com

Colin McRae Rally 2005


Dreamer

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Айде на някой с подобна конфигурация като мойта ако му е трагнал Colin McRae 2005 да казва.За да знам дали да си го сваля.ПОнеже днеска с Botev1912 спорехме дали ще ми върви.Ако върви ще е сваля да е поджиткам.Благодаря предварително...

Link to comment
Share on other sites

ами аз я пуснах без грам проблеми :) видеото си тръгна всичко 6 . играя я на High всичко само не съм пуснал AA май няма и да го пускам :P Красива е играта найстина ,но засега не съм забелязъл разлика в графично отношение спрямо 4ката и 3ката ..

Link to comment
Share on other sites

Ами не се наемам да е свалям.Първо защото ако не е подкарам ще е просто загуба на време. И второ все пак на едно DVD е.Айде дайте ReadMe файла да прочетем изискванията.

Link to comment
Share on other sites

Supported Graphics Cards

--------------------------------------------

 

• ATi Radeon 8xxx, 9000, 9100, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800, X800pro

• GeForce 3, GeForce 4, Geforce FX 5200, 5600, 5700, 5800, 5900, 5950, 6800

 

Not compatible with all integrated sound/graphics solutions (inc. Laptops)

Not compatible with the Geforce 4MX range or nForce onboard graphics solutions.

 

Мисля че няма да ти върви, тъй като демото не вървеше на MX

Link to comment
Share on other sites

Supported Graphics Cards

--------------------------------------------

GeForce 4

Not compatible with the Geforce 4MX range or nForce onboard graphics solutions.

 

Мисля че няма да ти върви, тъй като демото не вървеше на MX

 

Абе ще видим. Аз още се колебая дали да е пускам да се сваля.Ама като гледам само MX не поддържа за вградените карти на nForce дъната.Ама нямам представа.Може найстина да не върви.Пък и това за демото съгласен съм с теб, че не ти е тръгнало.Ама много пъти сме били свидетели, че много от ДЕМО-тата са пална бозица.На oggydog от #warez_gamer не му вървеше демото на Need For Speed Underground 2 както трябва, а е с хубава конфигурация.Възможно е да е било бъг Botev1912.Ще пробвам и ще се обедим.Пък ако не тръдне здраве да е както по горе каза @Dulgiq... Ще пием една за здравето на Colin McRae Rally 2005 и тфа е...

Link to comment
Share on other sites

Абе ще видим. Аз още се колебая дали да е пускам да се сваля.Ама като гледам само MX не поддържа за вградените карти на nForce дъната.Ама нямам представа.Може найстина да не върви.Пък и това за демото съгласен съм с теб, че не ти е тръгнало.Ама много пъти сме били свидетели, че много от ДЕМО-тата са пална бозица.На oggydog от #warez_gamer не му вървеше демото на Need For Speed Underground 2 както трябва, а е с хубава конфигурация.Възможно е да е било бъг Botev1912.Ще пробвам и ще се обедим.Пък ако не тръдне здраве да е както по горе каза @Dulgiq... Ще пием една за здравето на Colin McRae Rally 2005 и тфа е...

Пише GF4 MX или вградените карти на nforce дъната

 

Toku sto ia instalirah i mi trugna bez problemi. Daje i ne mi iskashe da smeniam imeto na shortcut-а . Na 1028x768 , vsicko na high vurvi perfekno. S ATI 9550 sum.

Има нещо тук. Които са с АТИ я пускат от раз. До сега не съм чул някой с нвидиа да е пусне директно. Ако има някой да се обажда.

 

Иначе и на мен на 1024 на high ми върви перфектно :)

Link to comment
Share on other sites

DA...i az imam problemi...s GeForce4 MX440 sum i mi davam nqkuv tup error...

 

*Fatal Error

 

GraphicsSS_SetupRender Adapter has no modes!*

 

 

 

ne razbiram kva e tazi gre6ka ne6to mai s video kartata e svurzano ama ne sum sigoren!Ako nqkoe znae kak da go opravq da pi6e...:) mejdu drugoto na nqkoi drug polqvqvam li mu se e takuv error? :lol: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...