Jump to content
BulForum.com

Razgrad?


tzvetelina

Recommended Posts

Hi!Razgrad e edin ot liubimite mi bulgarski gradove zaradi istoricheskoto mu minalo.Tova,koeto iskam da vi popitam e dali znaete kak moje da se stigne do tam,dali ima avtobusi ili reisove i kakuv e tehniqt marshrut.Moqt vapros se otnasq nai-veche do hora,koito jiveqt v Severoiztochniq raion na Bulgaria.Blagodarq vi! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Не съм живял в североизточния район на България, но все пак живеем в ХХІ век и информационните технологии наистина вършат чудеса, вервай ми... Пък и не знам колко хора от североизточна България посещават този форум.

 

http://bus.light-bg.com/index1.php

 

Позволявам си да предположа, че те интересуват автобуси по линия Пловдив-Разград-Пловдив, въпреки че не си уточнила. Та за тази линия там пише:

 

Директни автобуси:

Пловдив - Разград:

Тръгва от: Автогара Юг  тел.:

Пристига на:

Фирма-превозвач:  тел.: 

Тръгване от начална гара: 7.45

Спирки: АГ Чирпан(8.30-//-8.35), АГ Стара Загора(9.05-//-9.15), АГ Нова Загора(9.45-//-9.50), АГ Сливен(10.25-//-10.30), Петолъчката(11.05-//-11.20), АГ Котел(11.55-//-12.00), АГ Тича(12.09-//-12.10), АГ Омуртаг(12.35-//-12.40), АГ Търговище(13.00-//-13.05), Трапище(13.25-//-13.30)

Пристига - 13.50

 

Телефона на Автогара Юг Пловдив е: 032/ 626937 - за да не стават грешки, бих позвънил там за потвърждение на горната информация.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...