Jump to content
BulForum.com

cookies


golqmhaker

Recommended Posts

Здравейте, много се чудех къде да сложа тази тема и си избрах това място.Казвам, че може и да греша и нека модераторите да не ми се сърдят.

Та искам да попитам как мога да си направя cookies да са ми enable? Трябва ми за warez, защото всеки път ме кара да се логвам, а на компютъра на баща ми ме беше запомнило.Ако някой знае нещо моля да го сподели.

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Модераторите ти се сърдят :P ...

 

На 130 поста си - редно е да си наясно кое къде е тук... Питаш за браузъра си. Той е програма. Предполагам, че си на Уиндоус... Значи говорим за уиндоус програма... От това си вадя заключението, че темата ти е за Win_Appz... Не е толкова сложно нали?

 

Ама няма да е зле и да споменеш с какъв браузър си... Вероятно е Интернет Експлодър, но не може да е сигурен човек, нали? Има и други варианти...

Link to comment
Share on other sites

Модераторите ти се сърдят  :P ...

 

На 130 поста си - редно е да си наясно кое къде е тук... Питаш за браузъра си. Той е програма. Предполагам, че си на Уиндоус... Значи говорим за уиндоус програма... От това си вадя заключението, че темата ти е за Win_Appz... Не е толкова сложно нали?

 

Ама няма да е зле и да споменеш с какъв браузър си... Вероятно е Интернет Експлодър, но не може да е сигурен човек, нали? Има и други варианти...

 

Да признавам грешката си.Наистина съм с IE.И незнам точно от къде в настройките.За това питам.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, но ми трябваше за neron.org и пак не тръгва, но това е друга тема.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...