Jump to content
BulForum.com

HighMAT CD


vsinc

Recommended Posts

абе аз все си update-вам windows-а и гледам от много време има един recommended update за поддръжка на HighMAT в CD-wizard-а на windows. някой виждал ли какво става с инсталиран update?

 

edit:

какво става, ще има ли и други форуми, за да е по-лесно да се намира правилното място за тема?

Link to comment
Share on other sites

С тая вметка за другите теми на остроумен ли се правиш? На всички им е ясно коя тема за къде е - на тебе ти е трудно да се досетиш. Колко твои теми са премествани от един раздел в друг, сливани с вече съществуващи и така нататък и така нататък... Колко пъти ти е обяснявано и отговаряно на ЛС защо така и защо иначе. Нали не си мислиш, че това ще продължава до безкрай? Ами сигурно тази тема в момента би стояла по-добре в Тя и Той според теб... Или във форума за Линукс. Сподели - може и да я преместя там, ако ме убедиш... Нещо съм си загубил чуството за хумор. Да знаете...

Link to comment
Share on other sites

... ох, за к'во ли да пиша offtopic, ама все пак щом модератор го прави преди мен, значи може. то явно това се прави за назидание на другите user-и. да гледат и да му мислят, че както казват "Да знаете..."

 

"С тая вметка за другите теми на остроумен ли се правиш? На всички им е ясно коя тема за къде е - на тебе ти е трудно да се досетиш."

не се правя на остроумен - ама просто такъв съм си - бавно загрявам :-) нали за това ви има вас модераторите - да вкарвате в крак недотам интелигентните user-и :-)

 

да бе, наистина - колко мои теми са "премествани от един раздел в друг, сливани с вече съществуващи и така нататък и така нататък..." и колко пъти ми е "обяснявано и отговаряно на ЛС защо така и защо иначе"?

 

а дали имам право да смятам че структурата на warez.ru форумите е не много добра и леко неясна... пуснете един poll да се чуе мнението на "народа" или погледнете моля... по-старите (не искам да казвам по-хубави или по-големи, че ще ми се карат) форуми като тези на data.bg и ftlbg.com.

 

съжалявам ov3rm4n, обаче както обичам да казвам, за да познаеш (реших да изтрия прилагателното, за да не звучи обидно) човек, му дай малко власт и му гледай... сеира.

Link to comment
Share on other sites

абе, колега, защо задаваш глупави еъпроси и защо се заяждаш!?!?! първо опитай какво ще стане след този ъпдейт, защо питаш преди да си го сложил? според мен е много глупаво! а за заяждането - нямам думи! защо не си оправяш сметките с модераторите лично. мен не ме интересува факта че са ти местени и сливани темите. убеден съм, че е било с право! аман от такива като теб! хайде, дно си направиш ъпдейта и дано не се правиш на интересен за в бъдещше!

Link to comment
Share on other sites

абе, колега, защо задаваш глупави еъпроси и защо се заяждаш!?!?! първо опитай какво ще стане след този ъпдейт, защо питаш преди да си го сложил? според мен е много глупаво! а за заяждането - нямам думи! защо не си оправяш сметките с модераторите лично. мен не ме интересува факта че са ти местени и сливани темите. убеден съм, че е било с право! аман от такива като теб! хайде, дно си направиш ъпдейта и дано не се правиш на интересен за в бъдещше!

които иска да го нарича заяждане, но аз не обичам да оставям обвиненията и приказките по мой адрес без отговор.

 

за съжаление начина не трябва да е так - в някъква тема, но явно такъв е подхода тук. правят го и модератори и user-и.

 

groover, за начало, ти само може да си мечтаеш да си ми колега :-)

 

за мен не е глупаво да зададеш въпрос какво става ако инсталираш нещо на компютъра си. има хора, които не се замислят (по принцип), може ти да си от тях - аз не съм. предпочитам да питам дали боли ако си удариш главата в стената, вместо да си я ударя и сам да открия че боли. кое е глупавото - решавай сам.

 

за оправянето на сметки - аз нямам какво да оправям. ако някой си модератор е решил да изкаже мнение в тази тема по отношение на това, което пиша аз, мисля че имам правото на отговор (отново в тази тема). интересно защо реши че аз се заяждам? ааа, да, сигурно се надяваш че може да ти пишат червена точка :-). май такива няма

 

интересно и защо не забелязваИ че не аз съм повдигнал въпроса с "местените и сливани" теми. и аз се изненадах че някой пише за това - мен не ме интересуват също. за протокола: преди време имаше _една_ тема, която някои от модераторите сля с друга, според мен неправилно, но това няма значение. аз изпратих лс до някои модератори. и така вече откривам че съм се превърнал в "user-а с темите" :-). и все пак няма значение - в крайна сметка се намериха хора да кажат че са убедени че това е било "с право" (кое точно е било "с право" не се знае, ама ние да сме убедени, т'ва въпроса)

 

май взе да ми става навик да отговарям на тъпи постове. жалко.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...