Jump to content
BulForum.com

Мини компютър Raspberry Pi


Recommended Posts

Мини компютър Raspberry Pi, от по-първата версия (без ЛАН). Работи отлично. Към него има СД карта памет 2 ГБ с инсталиран Linux Xbian 1.0 на български. Давам и USB кабел, с който да захраните машинката. Видео изходи: HDMI + чинч. 1 брой USB букса (може да сложите USB разклонител). Разпознава USB Wifi TPLink без проблеми, безжични мишки и клавиатури също. Процесор 840 МХц. Намира се в Пловдив, О878 131 777. Цена 64 лв.

Нова цена 49 лв.

 

51248303_1_800x600.jpg

 

51248303_2_800x600.jpg

 

51248303_3_800x600.jpg

 

51248303_4_800x600.jpg

 

51248303_5_800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

И? Кутия има ли? Кабел? Карта памет? А интерес имаш ли? Колко пари ми предлагаш?

Link to comment
Share on other sites

И колко точно ти струват кабела и картата??? 2 или 3 лева общо?

 

Друг път винаги сравняваш с "цени в магазина"....

 

НЯМАМ интерес, Опитах се да ти помогна, ти се дръвчиш.

Link to comment
Share on other sites

@inherit.hit.bg , колега, недей, мислех аз да се заям, но се въздържах. Продаваш умряло магаре, на цената на хубав кон. Това е от дъртите ревизии платки, с многото недомислици по начало. И за да не сме голословни:

- картата е 5 лв, нова. С гаранция. Справка - технополис, да не търся другаде, че ще я намеря по-евтино. Втора ръка? Поне на половина. Ако изобщо може да се каже дали е читава - стига някой глупав да не е пуснал swap-а да е на картата. Тогава може и да я подариш. Все тая ще е.

Как да си качим ОС на нея - надали ще трябва да обясняваш на някой който иска да купи това.

- кейса - 12-13 лв. Нов. Справка - фарнел. Втора ръка - на половина. 

- кабел? Стига, колко му търсиш - 2.50 лв е нов? Да деля ли на две?

 

Добавената стойност от бонусите ти е има няма 10-12 лв. 

 

Без да ти казвам, че да купиш втора употреба дев. борд си е таралеж в гащите - кой знае кой пин, периферия или кой знае какво е опукано или се държи изненадващ - прични много, установяване - трудно и в последствие. Гаранция - никаква, освен честната дума. Мерси, няма да ми е за първи път някой наелектризиран да е пипал по платката, после аз да си бия главата в стената.

 

И нищо не ти предлагам. Просто казвам, има си модератори, могат да ме санкционират, ако просто си чеша езика.

Link to comment
Share on other sites

Аз не се "дръвча" на никого. Уважавам мненията ви. Питах за интерес, защото съм винаги готов да намалям цените, което личи от всичките ми обяви. Но е нормално да говорим за по-ниска цена с хора, които искат да купят, нали така? По платката няма нищо опукано и странно държащо се, и никой наелектрезиран :bgrin: не е пипал :laughing: :laughing: :laughing: но поне съм благодарен за развеселяването в края на работния ден. Айде и:

Нова цена 59 лв.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Последна цена 49 лв за всичко. Днес съм в Пловдив до 15:00 ч.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...