Jump to content
BulForum.com

Немско универсално дистанционно 10 в 1 с LCD Дисплей


Recommended Posts

ЧИСТО НОВО Немско дистанционно управление Silver Crest 10 in 1 в кутийка с вкл. батерии 2бр. * ААА


 


silvercrestsfb10_1a1.jpg


 


ИНСТРУКЦИЯ НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК


 


Дистанционното управление има LCD Display за визуална ориентация и следене на функциите и оперативното меню.


Настройка на силата и времето на подсветка (синя),


Дата и час,


Макро функции за дефинирани от потребителя последователности от действия (дори и с различни устройства), с дефинирани интервали между тях.


Възможност за обучение от съществуващо дистанционно.


Предварително въведен списък с марки на устройства.


Обучение от самото контролирано устройство и т.н.


 


Само с едно такова дистанциооно се управляват десет различни системи. Всичко, което има опция да се управлява с Инфрачервено Дистанционно управление, подлежи на контрол (дори автоматични щори и климатици).


 


ДИСТАНЦИОННОТО УПРАВЛЕНИЕ КОМАНДВА : 


 


1-ТЕЛЕВИЗОР


2-ВИДЕО ПЛЕЙЪР


3-ИЗХОД-1 СВОБОДНО ИЗБИРАЕМ УРЕД


4-КАБЕЛЕН ЦИФРОВ ПРИЕМНИК


5-КОМПАКТ- ДИСК УРЕДБА


6-АНАЛОГОВ САТЕЛИТЕН ПРИЕМНИК


7-АУДИО УСИЛВАТЕЛ


8- DVD ПЛЕЙЪР


9-ЦИФРОВ САТЕЛИТЕН ПРИЕМНИК


10- ИЗХОД-2 СВОБОДНО ИЗБИРАЕМ УРЕД


 


 


 


Дистанционното е уникално.


 


Имам 3 броя свободни, налични в Пловдив, 


 


Цена за 1 брой - 15 лева 


Цена за 3 броя - 40 лева


Link to comment
Share on other sites

В Лидл са на същата цена чисто нови - 15 лева. Сега се връщам оттам.

 

 

От друга страна - определяне на цена, еднаква или по-висока от тази в официален магазин, на един и същ продукт, с едни и същи екстри към него, е крайно нежелателно и е възможно да бъде третирано от модераторите като изкуствено завишена цена с цел бъдещи ъпове с редукция на цената, така че сверявайте цената си, преди да я поставите! Помислете, че никой няма да предпочете да купи от човек дадена стока, при положение, че абсолютно същата стока се продава в магазина нова и с гаранция.

 

 

http://www.vzeh.me/%D0%B4%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%BE-%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE-silvercrest

Link to comment
Share on other sites

В ЛИДЛ не намерих такива дистанционни - нямаше нито в Тракийския, нито на Филипово.

 

Цената остава тази. Всеки сам си решава.

 

А това което си посочил не е ЛИДЛ, а е онлайн магазин, който има и транспорт!
 

Link to comment
Share on other sites

В Лид в Кичука има и черни и сребърни. Всеки сам си решава, стига обявите да не нарушават правилата.

 

 

От друга страна - определяне на цена, еднаква или по-висока от тази в официален магазин, на един и същ продукт, с едни и същи екстри към него, е крайно нежелателно и е възможно да бъде третирано от модераторите като изкуствено завишена цена с цел бъдещи ъпове с редукция на цената, така че сверявайте цената си, преди да я поставите! Помислете, че никой няма да предпочете да купи от човек дадена стока, при положение, че абсолютно същата стока се продава в магазина нова и с гаранция.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Остана само 1 дистанционно, което беше запазено за @tozi от 26.05.2014. Дали се е отказал - не знам (уж бил в командировка), но повече не смятам да го чакам.

 

Цената е 12 лева за последното и няма да има корекция надолу. Ако не се продаде - все за нещо ще се ползва.

Link to comment
Share on other sites

 

7. Абсолютно се забраняват постове, целящи да вдигнат темата по-нагоре или да я върнат на първата страница. 'UP' постванията са строго забранени ! Това също важи и за 'UP'-ване на много стари и най-вероятно вече невалидни теми за покупко-продажби. Вдигането на тема може да се осъществи само в случай, когато има промяна в първоначалните условия, предлага се нова по-атрактивна цена и/или някакъв бонус към продаваната стока. Фиктивните бонуси по преценка на модераторите се отчитат като "ъп", както и допълнителните постове за коментар на цената. Намаляването на цената не може да се прави в проценти, а само в левове и трябва да е съобразено с дадените по-долу цифри. При неспазване се прилага 1 наказателна точка ('уорн')!

 

- За продукти с цена между 10 лева и 25 лева, минималното понижение на цената е 2 лева.

 

Link to comment
Share on other sites

Към МОДЕРАТОРИТЕ:

 

Лицето IcoDD се меси непрекъснато в темата ми! 

 

Понеже явно не е запознат точно с правилата, въпреки че постоянно цитира точки от тях, темата не съм я UP-нал, а съм уточнил колко дистанционни са продадени.

 

АКО МОДЕРАТОРИТЕ смятат, че съм нарушил правилата - нека ме накажат, включително да затворят темата.

 

АКО обаче НЕ съм нарушил правилата - ДЪРЖА IcoDD да бъде наказан!

 

Смятам, че от самото начало той категорично нарушава т. 5 и т.11 от правилата. Ще съм благодарен да бъда информиран какви мерки са предприети.

 

Категорично НЕ смятам, че това отношение е приемливо в този форум, или поне до скоро не се толерираше.

 

Смятам че този форум има достатъчно ясни правила и Модераторки екип, който да следи за спазването им, и НЕ е работа на самозабравили се потребители да се вживяват в ролята на модератори.

 

Ако не съм прав - опровергайте ме.

 

И за да не каже някой че това е UP, отговорът ми е на тема на 1-ва позиция и няма как да съм я UP-нал !

 

MOD. EDIT:

И все пак в правилата си е записано, че намалянето на цената на даден продук в диапазона 10 - 25 лева е с 2 лева. Старата ти цена е 12,50, а новата е 12! Темата се затваря за нарушаване на точка 7 от Правилата на Търговският раздел.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...