Jump to content
BulForum.com

Откраднати гуми и джанти


black`d3vil

Recommended Posts

Здравейте,

 

Днес по обяд някакви кретенчета са влезнали в къщата ми и са откраднали 4 оригинални джанти от Honda Civic 2001-2005 година (ще приложа снимки) + 4 гуми на около 1500км Nokian V 205/55/16. Опитали са се да свият още 4 комплекта за другата кола, но не са успели. 

Ако някой нещо усети бил бил много благодарен да звънне на 09 888 37 810 - Д-р Хаджикостов. Обещавам хубаво възнаграждение, а ако открия виновниците - всичко х2 wink.png (+ някой друг ремонт на зъбки безпари wink.png )

 

Мерси Много smile.png

 

Ето снимки на джантите:

gallery_11202_1592_142065.jpg

 

 

Добавям - 300лв възнаграждение за намиране на вещите + няколко безплатни стоматологични манипулации (на цена до 250лв). Ако се намерят виновниците и се посочат - наградата е умножена х2 + едни вечни благодарности :) 

Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Гумите и джантите... тях ги търкалях лятно време и ги бях прибрал в къщата ми... сега обикалям със зимните гуми..

Link to comment
Share on other sites

Добавям - 300лв възнаграждение за намиране на вещите + няколко безплатни стоматологични манипулации (на цена до 250лв). Ако се намерят виновниците и се посочат - наградата е умножена х2 + едни вечни благодарности :) 

Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...