Jump to content
BulForum.com

Game Prouchvane


Undyning

Recommended Posts

Ot 2sedmici pose6tavam tozi site po to4no ot kakto zabravih za Dial-Up vruzkite i se prenaso4ih kum Bude6teto koeto 6te re4e Cabel Modem no kakto i da e misulta mi be6e 4e foruma e mnogo interesen ,zatova re6ih da napravq ne6to kato zapitvane.Kato gledam vuv foruma Gaimari kolkoto 6te6 vuprosa e koi ot tqh sa gaimari i koi igraqt samo Diablo ili CS i se mislqt za Gaimari.E to i zapitvaneto !!!

 

Kagete koi igri sa vi napravili nai golqmo vpe4atlenie i ako moge da gi klasirate vseki individualno razbirase

5 te nai dobri Igri za vas koito ste igrali ot momenta vuv koito sa vi kupili PC ili ste napravili purvata kra4ka vuv Game Zali.Neka da vidim kakvi 6te sa rezultatite kakto az se interesuvam taka mislq 4e o horata koito pose6tavat Foruma :))).Ot Men tova za sega 6te nabludavam Socialogi4eskoto Prou4vane ako moga taka da go nareka ).ycnex

Link to comment
Share on other sites

Честито ;) за интернета.

Хах като си спомня първата игра дето съм играл майче беше Doom :D Но особено се бях зарибил по едно време на CS и след около половин или някаде годинка здраво се зарибих по Diablo 2... тогава Още ходих по залите :rolleyes: . Ся като имам компютър си купих и диабло (преди около 1 --- 1 и 1/2 години) Та така... сега се зарибявам по ънреала (2003 де) и други доста така (ммм) нови игри ;)

Link to comment
Share on other sites

Takam neka da pomisla koq be6e pravata igra. Bqx o6te na 9-10 (nesi spomqm to4no) godini i parvite mi spomeni za qka strategiq be6e Earth 2140 misla 4e sa kazva6e pak za FTPS Doom posle Half-life, CS Diablo nesam go igral mnogo , NFS3,NFS4,NFS5 i nai novite UT2003 NFS6 C&C Red Alert 2 (i na 1 sam igra i na 1 C&C sam igral) mnogo sa be nemoga da gi izbroq ama igrata koqto proznavam ot FPS e UT2003 tva e ne6to neveroqtno. E tva e ot men ako sa seta za ne6to drugo 6a ti sa obada :)

Link to comment
Share on other sites

Purvata igra mi beshe Indiana jones and the last crusade, na 386 s 16 tzvqta :)))

Naj mnogo sum se zaribqval pri purviq si qk komputer za vremeto si na C&C Red alert, Sega naj mnogo se kefq na Morrowind, NFS Hot Pursuit 2, GTA 3, Return To Castle Wolfenstein, Diablo 2< Warcraft 3, vzeh si gi daje originalni i gi tzukam v battle net...

Link to comment
Share on other sites

Purvaite bqaha Spear of Destiny(za teqa koito ne znaqat produlzanieto na wolfenstain-a) i Test Drive 2.

Klasaciqata za 5 lqbimi igri

1.GTA 2

2.nba live 2003

3.Warcraft 3

4.Delta Force 1

5.NFS 1 SE

Ima i nqkoi drugi ama sq nemoga da se setqa.

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest 0xdeadc0de

Purvata igra, koiato igrah beshe Tower Topler (ima ia na OldGames) adski prosta, no sushtevremenno adski zaribiavashta, igrah ia na Pravetz 16/8MHz i Color monitor, beshe veliko ... chetiri cviata, palitrata s magenta ...

 

Purvata igra za AT - Prince Of Persia (vupreki, che ia ima dori i za Apple ][, za pruv put ia igrah na 386) - velika igra!

 

Purvia quest: Countdown na Access Software - v 3Mb biaha slojili i video :) tazi igra me zaribi po questovete (interesno, che togava ne znaeh, che janra se naricha taka i tursi igri "kato CountDown)

 

Purvia FPS: Wolfenstain 3D - do den dneshen na 2-3 meseca si ia puskam i si ia igraia. Za igri ot tezi vremena si pazia staria Pentium 90 ;)

 

Nai-dobria quest: mnogo se kolebaia m/u The Legend Of Kyrandia, Simon The Sorcerer i Day Of The Tentacle, no mislia, che nai-mnogo me kefi Kyrandia. Kogato 1993 si kupih 386 za koleda, si spomniam, che na vruh nova godina ia prevurtiah ... stanah za malko ot PC-to kum 0h da se pozdravim i pak zasednah.

 

Nai-dobria FPS: ne e nai-dobria koito sum igral, no e tozi koito nai-mnogo vreme sum mu otdelil - Doom 2 - classika!!!

 

Nai-dobrata strategia: pohodova - Civilization i Heroes Of Might & Magic (vupreki, che HMM kloni leko kum RPG). RTS - WarCraft, C&C, AoE. ne haresvam StarCraft

 

Nai-dobria Jump'n'Run: tova e mnogo trudno da opredelia, no shte podhodia kato sus FPS - J'N'R-a, koito nai-mnogo sum igral e Commander Keen 4.

 

Liubimi firmi (proszvoditel ili razprostranitel):

Apogee, Westwood, Sierra, Lucas Arts

 

Lichna klasaciq na igrite:

 

Heroes Of Might & Magic

The Legend Of Kyrandia

Day Of The Tentacle

Simon The Sorcerer

Civilization

Doom 2

Wolfenstain 3D

King's Quest series

WarCraft

Commander Keen 4,5,6

 

ako zabeliazvate, predpochitam Adventure i strategii, pred action, no igraia vsichko, koeto ima niakakva stoinost.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Q ela malko napred vuv vremeto ve pich :) znam che mnogo klasiki sa beztzenni, ama nem ojesh da mislish samo za tqh tuj kato tam shte si ostanesh :) trqbva progress...

Chestno kazano i az ne haresvam StarCraft, ne znam zasho, prekaleno e komersialna igra ili po skoro sustezatelna, ne obicham da igraq da si zadicham minutite i sekundite... Ama da kajem edna Empire Earth Nqma kak da se prenebregne...

A puk za questove kak moje da ne spomenesh LBA (Little Big Adventure) i LBA 2 - Tva e prosto naj ludiq quest za vremeto si, i vse oshte grafikata mu e na nivo... ami kakvo stana s Black Dahlia, Sanitarium, Phantasmagoria... ako trqbva da se opredelqt naj dobri igri tova trqbva da e za opredelen period, ne kato tzqlo... az ako stava za vupros purvata igra mi e Lode Runner na pravetz 8 :) i beshe luda igra :) ama shte e pulna tupotiq da q sravnqvam s nqkoq qka suvremena igra...

Link to comment
Share on other sites

1. Tova e moiata lichna klasacia za igri. V dneshno vreme povecheto (kum 90%) ot igrite niamat tozi char, koito imaha spomenatite ot men.

 

2. Ne kazvam, che ne igraia suvremenni igri (ako iskash da ti napravia screenshot na shortcut-ite mi za igri :)) prosto niama suvremenna igra koiato da me pleni taka, kakto tezi koito izbroih (v momenta igraia Dungeon Siege, Age Of Mythology, Duke Nukem Manhattan Project i HMM4)

 

3. Empire Earth ne mi haresa ... ne moga da obiasnia zashto, no ia igrah okolo 2h i tova beshe ...

 

4. LBA ne e quest, a e po-skoro action, s quest elementi, v tozi duh se seshtam, che sum zabravil da spomena Alone In The Dark.

 

5. Phantasmagoria ne e dobra igra, izigrah ia navremeto i mi beshe interesno, no fakta, che ne bih ia izigral otnovo govori, che igrata ne e zaribiavashta (drugo si e mistorluka na hudojnici, animatori i t.n.)

 

6. Za Lode Runner si mnogo mnogo prav, iaka igra, obirni vnimanie, kolko e prosta kato vuzmojnosti i vse pak kolko iako te durji pred PC-to ... e tova lipsva na novite igri, niamat tazi semplota i ideinost ... imam chuvstvoto, che vsichko veche e izmisleno i ne mogat da me vpechatliat s novi idei ...

 

Kato cialo, ako prochete prednia mi post, si padam po adventure, a suglasi se v posledno vreme te sa malko kut :) kato izkliuchim Syberia, koiato si zaslujava, neshto ne mi e popadal stoinosten quest poslednite 1-2 godini.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Zabravi da kajesh neshto za Black Dahlia i Sanitarium :)

 

Dneshnite ifri se opitvat da budat po slojni, po realistichni, verno che 80-90% ot tova koeto izliza na pazara se igrae 2 chasa i go zahvurlqsh... ama ima neshta po koito da se zaribish ne po malko... Black&White naprimer, Morrowind-a itn... ako tursish prostota i izchistenost v igrite, igraj igri za konsoli, vzemi si edin playstation.. ili PS2 ili prosto emulatori za Nes , Snes, Sega itn...

Link to comment
Share on other sites

Като стана дума за първата игра, мойта беше Loadrunner за правец (2 цвята). Първата ми съзнатаелна игра (като бях на 7) беше Capitan Comic май на 286, после Prince of Persia 1, Wolfenstein 3D, Doom, Keen, Duke Nukem 3D и тн.

 

Класация

 

1. Half-Life (+ Exp. SetS)

2. Diablo 1!

3. UT 2003

4. Tomb Raider 2!

5. Soul Reaver (1 & 2)

6. GTA 3

 

Имайте предвид, че ги нареждам по това колко са ми харесали като съм ги играл, не по това колко ми харесват сега.

Link to comment
Share on other sites

Izglegda doide i moq red koi igri sa nai hubavi spored men.Purvata mi igra neveroqtno no be6e fakt bqh hodil na turnir dage spe4elih 2ro mqsto,ne iskam da se smeete stava vupros za Konan koito raboti na Pravece 8 no vuv deistvitelno igrata togava mi be6e vzela o4ite.Sus te4enie na vremeto si kupih PC prez 1997 ma6inata be6e slabi4ka,No az zapurvi put pipam ne6to razli4no ot Pravec 8 i vob6te bqh mnogo zle na tema Igri.Samo se se6tam 4e edin moi priqtel mi be6e dal nqkakuv disk sus igri makar 4e nemogah da ka4a nito edna prosto neznam kakvo natiskam neveroqtno no ka4ih edna Quake tui kato zvukut mi izliza pres uredbata i napravo kato 4uh tezi strelbi se razbih ot kef smqtah 4e grafikata e neveroqtna makar 4e be6e tipi4na grafika ot predi 5godini.Sled tova posledva upgraide i si slogih Riva TNT 16 mb togava igrah Quake 2 igrata be6e na mnogo Visoko nivo.No kogato vidqh Half-Life prosto nqmam dumi igra ispipana ot vsqkude ne slu4aino vze tolkova mnogo nagradi za men tova e igra Clasika.Posle zapo4nah da igraq serite na NFS i vuv momenta gi imam vsi4ki na Cd-ta prosto krasota.Vuv Momenta Igraq NOLF 2 tazi igra e luda prosto mnogo mi haresva Kakto i purvata chast taka i vtorata prosto tipi4niq 6pionski ek6un.Ne sega kato si pomislq vseki zapoznat Gaimar moge da napi6ee cqla kniga za tova kakvo e igral kakvi mu sa vpe4atleniqta ot igrata koqto e igral neveroqtno mnogo ne6ta mogat da se napi6at i kagat.No za men Klasaciqta Top 5 e:

1.Konan-stara no tq mi dade purvi stupki vuv igrite

2.Half-Life

3.NFS 5-moge bi tq nai mnogo me zavaladq ne 4e NFS 6 ne e Luda prosto :)

4.NOLF 1

5.NOLF 2

Makar 4e trqbva6e klasaciqta da e Top 100 ne samo za men ami i za vsi4ki ostanali koito razkazah za svoite purvi stupki vuv igrite Mnogo be6e internesno pone za men da se nadqvam 4e drug put temata 6te e otnovo interesna.Blagodarq na Vsi4ki :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...