Jump to content
BulForum.com

Internet Explorer


THE STORM

Recommended Posts

Имам проблем с download-a v IE използвам Флаш Гет но има неща, които могат да се свалят само с IE.

А ето го и проблема : когато цъкна на нещо да се download-ва нищо не става седи си ей така и нищо :confused :angry1

Кажете как да оправя този проблем.Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

НЕ иска да се праеинсталира като стартирам инсталационната програма така че ще са наложи да караме по трудния начин.

 

EDIT : 1-вия метод ми прави мизерия

Link to comment
Share on other sites

reinstall-a ще ти отнеме много по-малко време от чакането да намерим проблема и да ти го решим.

 

м-да, значи да те питам, какво цъкаш да се даунлоадва и как не ще.

има 3 начина за даунлод:

1. Copy-Paste на URL

2. Download All with Flashget

3. Download using Flashget

 

та кой метод ти прави мизерия???

THESTORM deistvai s 3 na4in az sa6to polzvam flash get s parviq ne sam zapoznat obstoino.NO az polzvam 2 i 3 na4in i nqmam problem. S led preinstalaciqta probvai 2 i 3 na4in B)

Link to comment
Share on other sites

от отговорите ти и питането не става ясно какво точно "цъкваш" за да тръгне даунлоад-а и къде точно в последователността от действия има проблем.

 

ако ползваш както казваш 1-ви метод (от списъка даден от karaman това е копи-пейст) - тогава проблема ти се появява след като копираш от ie адреса предполагам? ако ти е включена опцията за "прослушване" на клипборд-а не трябва да има проблем. провери дали е така.

 

също така провери дали това, което ie слага в клипборда е наистина нормален адрес, а не няква част от javascript. копирай адреса и го пейстни другъде да видиш дали почва с http:// или с ftp://

Link to comment
Share on other sites

www.data.bg като цъкнеш сърч и ти дава резултатите и като кликна на един от тях неще да download-ва.Същност нищо не става

Ами като ти липсват гънки, как ще става :)

Не се обиждай плс, отваряй си директориите и от там си търси файла и го сваляй с флашгет..

пийс

Link to comment
Share on other sites

Мерси за това можеби вярно ми липсват гънки в главата но има и други подобни сайтове в които няма как да влезеш в директорийте.Според мен тези сайтове са изгъзици за IE но има неща в тях, които ми трябват.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...