Jump to content
BulForum.com

Red Faction 2


GOGO

Recommended Posts

Че няма нито "unfinished", нито "upped by ****". Как стоят нещата и може ли да се сваля? Аз сега я свалям, де, но заключих че ще намеря отговор докато се свали CD 1. Ако този, който го е качил го мързи да сложи файл (не го виня, знам какво е :)), то аз ще сложа, трябва само да знам к'во да пиша.

Link to comment
Share on other sites

Шо така ве? (сериозно не знам) Аз вече преименувах директоичта на Raman 3 CD 1. Аз тъй или иначе ще пробвам.

Link to comment
Share on other sites

Awe GOGO ari da ka4i6 samo 2-3 screenshota ot igrata 6toto v review-a na Izonews kato gledam ocenkite ne moga da povqrvam.Grafika 2/10 zvuk 1/10 ... Pyk i screenovete pak sa stra6ni.Dai oproverjenie ako e vyzmojno tova :evil

Link to comment
Share on other sites

K, ще ти кача няколко, ама ще трябва малко да почакаш, докато се самонавия пак да я пусна тая игра. Оценките дето си ги гледал са доста близо до оценките, които аз бих и дал. Аз я свалих само заради Geo-Mod-a (чупещият се терен) и: ИЗНЕНАДА! Почти нищо не се чупи! Само някой отбранис стени. На Bot match е още по-зле. Там пък има по 2-3 по-различни стени, които се чупят. Още по-осрано от старата. Но аз много не съм я играл, де, затова ще се опитам да я поиграя и ще ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...