Jump to content
BulForum.com

Събирам Група


spotlight_kid

Recommended Posts

Пък някои симфоничен оркестър, ако е добър, не виждам к'во му пречи да забие някоя жица :lol:

Пречи, пречи.. наскоро имаше един доста неуспешен опит хихихи

Link to comment
Share on other sites

Специално за чалга музикантите мога да гарантирам, че тези които записват музиката в Пайнер са много добри музиканти, и повечето слушат Прогресив!! Тва се прави само за пари бре хора, да се радва простолюдието!!!

Link to comment
Share on other sites

Мишо, ако събереш група за прогресив съм навит!! И земи се откажи да ги свириш тея Ирон Майден щото няма никога да прогресираш!! Също ако има навитаци да свирят Алтернатив стил ПИФ също съм навит!! Другото няма смисъл!!

Link to comment
Share on other sites

Специално за чалга музикантите мога да гарантирам, че тези които записват музиката в Пайнер са много добри музиканти, и повечето слушат Прогресив!! Тва се прави само за пари бре хора, да се радва простолюдието!!!

 

Ааа, нека не бъркаме едното с другото :D

Какво свирят и какво слушат са две тотално различни неща :P

Link to comment
Share on other sites

mstar незнам какво си разбрал от моето изказване за чалга музикантите но аз познавам един двама и мога да ти гарантирам, че наистина са много големи музиканти и на единия любимия китарист му е Jon Pettruci, ако ти говори нещо това име!! И едно време са свирели коренно различни неща от чалга!! Честно казано, ако ми дават добри кинти и аз бих се навил да свиря подобни глупости като чалгата!! :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Бате Емо отдавна вече не свиря Мейдън даже след последния им албум взе да ми става лошо от тях.Ами ние май ще правим нещо подобно алтернатив и с малко прогресив елементи.Иначе за нас ще е удоволствие да свириш с нас щото и двамата с Георги сме ти фенове. Към края на септември ще се събираме да свирим ще ти звънна да посвирим пък ти ще си прецениш дали занапред да свириш с нас.Иначе още един път повтарям че за нас ще е страшно полезно да свириш с наскакто знаеш аз също съм фен на DT и Георги също и барабаниста и той, а басиста който ще свири с нас е свирил точно такъв стил преди....аре

P.S;Сега гледам концерт на Джи 3 с Петручи и се сеъдирам от густо

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid
Мишо, ако събереш група за прогресив съм навит!! И земи се откажи да ги свириш тея Ирон Майден щото няма никога да прогресираш!!

 

tolkova pravilno...nqma nakude pove4e :) progressive OWNZ!! a za 4algata...ima i dobri pevici zavurshvali muzikalni u4ilishta s peene i sum 4uval nqkoi da peqt narodni pesni...mnogo dobri sa NO...tova ne e izvinenia pravqt takava ""elementarna"" "muzika" ...loshoto e 4e v 4algata nikoi ispulnitel ne si pishe texta,muzikta,...sigurno i vokalnite melodii ne sa tehni...qvno ne sa kreativni :)

a tova e po-vajnoto....priemr queensryche!..ne sa koi znae kvi muzikanti kato tehni4eski ispulnenia no tova ne im pre4i da budqt edni ot nai-golemite...

btw...G3 s Petrucci...skivash li kak im sipva poparka na drugite dvamka a ? :P

Link to comment
Share on other sites

mstar незнам какво си разбрал от моето изказване за чалга музикантите но аз познавам един двама и мога да ти гарантирам, че наистина са много големи музиканти и на единия любимия китарист му е Jon Pettruci, ако ти говори нещо това име!! И едно време са свирели коренно различни неща от чалга!! Честно казано, ако ми дават добри кинти и аз бих се навил да свиря подобни глупости като чалгата!! :punk  :punk

 

Emchodt, само да те поправя - говори ми в женски род, благодаря :D

 

За музиканти - говори ми, говори ми - писнали са ми до крайна степен... :P

На мен пък любими групи са ми Tower of Power, Straight jackets и какви ли не още (в този стил - съответно ако и на теб ти говори нещо :D ), ама... това няма абсолютно никакво значение според мен какво слушаш, какво свириш, от какъв стил си започнал и т.н.

Коментирах едно - че когато един музикант се занимава професионално с даден стил, а не любителски, другите стилове остават на заден план и даже хич ги няма... ;)

 

P.S. да - в чалгата има добри пари. В оперноо пеене - също, даже по-добри.. Замисли се - не искаш ли да станеш оперен певец? :P :D :P :D :P

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

mstar...ToP sa mnou qki :) ...kvo she kajesh za Mezzoforte? 4ui im pesenta Drive......ama mai grupa tuka nqma da se subere :)

Link to comment
Share on other sites

:D liquid,

 

Пуснах си въпросното парче - мммм... :music

 

Освен със суперлативи за Mezzoforte няма по какъв друг начин да се изкажа - спокойна и интелигентна музика!

 

А ти слушал ли си Straight Jackets & Michael Ruff? Мога да ги кача някъде.

Ако проявяваш интерес - свиркай :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...