Jump to content
BulForum.com

Въпрос, свързан с хладилник.


Recommended Posts

Добър вечер, колеги. :)

 

Купих си преди няколко дни хладилник и днеска имах най-накрая възможност да го включа да го пробвам.2 неща ми направиха впечатление(незнам дали са нормални) и затова ще ги споделя.

 

 

1.Хладилника първите 1-2 минути работи много шумно и след това утихна, почти не можеше да го чуеш.

 

2.Понеже е в нов апартамент стоях там само 3-4 часа след като го пуснах, но ми направи впечатление, че хладилника охлажда единствено и само фризера.Отварях го да проверявам през 10-15 минути и с всяко отваряне фризера ми се струваше все по-студен, а хладилниа си стоеше все на стайна температура :) когато си тръгвах след няколко часа работа фризера беше достигнал -2 -3 градуса може би или нещо такова, а в хладилното отделение нямаше и грам студ.Незнам дали е нормално това, може би така е направен хладилника, че първо да достигне температура във фризера и след това започва да охлажда хладилника, или нещо счупено има?Нека някой, който разбира от тези хави да помогне :П

Само да уточня, че хладилника е Електролукс Санто(уж ги водят качествени) и е с 1 общ компресор  за фризера и хладилника. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...