Jump to content
BulForum.com

Само за колекционери!


forumpotrebitel

  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Нека всеки, който колекционира (събира), да напише какво събира, защо го събира, от колко време го събира, как се е запалил, ...

Напишете и някой от семейството дали колекционира нещо и какво е то. Може да споделите и колко бройки имате от колекцията.

 

Аз ще съм първи:

 

От около 20 години събирам всякакви картинки от дъвки. Даже си направих и сайт, който може да разгледате ТУК

Като малък, всички около мен събираха картинки от дъвки Turbo. Така започнах и аз. Събирам ги, защото

ми доставя удоволствие и защото си спомням за отминалите времена, които бяха много по-хубави от сега.

Имам около 3000 различни картинки, а с повтарящите стават над 10 000.

Също така събирам и фонокарти. От тях имам над 5000, заедно с повтарящите.

 

Баща ми събира джокери от карти за игра. Има около 600 различни

Сестра ми колекционира запалки. Има над 1300 различни.

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Аз колекционирам плюшени играчки и висулки за медальони.От малка са играчките от скоро висулките.Имам около 120 играчки и 1 висулка.Имам кучета,котета,тигърче,зайчета`голям тюлен,полярна мечка,костенурка,съблезъб тигър,Скуби-Ду,еднорог,змий,папагал,мечета,крава и много други.Висулката ми е на бухал.Която е много красива за мен.Искам да имам и на кон,вълк и почти всякакви други животни!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...