Jump to content
BulForum.com

Snimki vmesto Avatar! kakvo 6te kajete?


djgorro

Recommended Posts

imam edna ideia i re6ih da ia spodelia s vas. kakvo 6te kajete vmesto avatri da si slojim na6i snimki. znam 4e niakoi moje da kaje 4e 6te stane kato niakoi sait za zapoznanstva kato Sladur.com naprimer no 6te e dobre da si znaem pone fizionomiite. mislia 4e 6te e iako. kakvo 6te kajete? koito e za da kazva. 4akam :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

imam edna ideia i re6ih da ia spodelia s vas. kakvo 6te kajete vmesto avatri da si slojim na6i snimki. znam 4e niakoi moje da kaje 4e 6te stane kato niakoi sait za zapoznanstva kato Sladur.com naprimer no 6te e dobre da si znaem pone fizionomiite. mislia 4e 6te e iako. kakvo 6te kajete? koito e za da kazva. 4akam :P  :P  :P

Те хората за това направиха среща, за да се опознаят и да си видят физиономиите....

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм много съгласен с тази идея, защото, както каза chicatillo, има си място за всичко, а пък и какво ще се види на снимката ти ако е 80x80, както са аватарите. Не мисля, че е кой знае колко трудно да се щрака върху потребителя, за да му се види физиономията :)

Link to comment
Share on other sites

az ne sum slojil snimka za avatar no pro4eti po dobre ideiata mi i pi6i ne6to smisleno. ne mi se slu6at prazni prikazki

 

И на мен. Като смяташ, че е добра идея и искаш да си сложиш снимката - сложи си я. Кой ти пречи? Вече има участници във форума, които са го направили, при това без да вдигат шум. Ама ти не искаш май... Не ми се вижда особено смислено да предлагаш нещо, но сам да не се обвързваш с предложеното. Освен ако не подхождаш с някаква тънка сметчица - бе другите да си сложат, пък аз ще си гледам сеира само. Много смислено.

Затварям темата. При положение, че никой никъде не е казал, че не може да се слагат снимки, вместо аватари - не разбирам смисъла от дискусията. Всеки ще си слага каквото намери за добре. Ако иска снимка на себе си, ако иска - на баба си.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...