Jump to content
BulForum.com

Търся програмист / уеб дизайнер / seo специалист


Recommended Posts

С няколко думи:

 

Не съм фирма, работя на свободна практика.

 

Имам много проекти и често ми трябва помощ, понеже времето не стига, за да се довърши на време конкретен проект. Особено когато са няколко.

 

Търся човек ( дизайнер, програмист или SEO специалист ) , на който мога да разчитам, когато става дума за спазване на сроковете.

Най-важнто за мен е да се спазват сроковете.

 

Искам човекът да е с опит, да е запознат на средното ниво със:

 

- php / mysql

- zend, codeigniter ( може и други php frameworks, но с тези главно работим )

- jquery/mootools

- html5/css3

- seo оптмизация

- да е запознат с някои от следните CMS системи: ( magento, oscommerce, wordpress и други ... )

 

Просто грубо съм нахвърлил какво търся.

Не ме разбирайте погрешно, че търся човек, който да е ГУРУ в изброените области.

 

Мога да работя с един човек във връзка с дизайните, с друг относно опитимизацията на сайтове, с трети относно разработка и програмиране и т.н.

Въпроса е човека да си разбира от работата и да мога да му се доверя, в това което той върши.

 

Относно парите ...

 

Разбираме се да направите част от проекта и съответно получавате този процент ( 20% , 30% , 40% до 50% ) от крайната сума. Подробности за тези, които са заинтересовани наистина, ще има когато започнем да говорим относно конректен проект и това, кой какво може, как смята да го направи и колко време ще му отнеме.

 

Не искам да ми пишат хора, които смятат да работят "на парче" ...

 

Повтарям, търся партньори с които мога да работя в дългосрочен план и да направим дори нещо по-голямо, времето ще покаже ...

 

Пишете ми на pixel.forest@yahoo.com

 

Не искам CV-та, не ме интересува възраст или образование, а опит и практика ...

 

Който желае, може да ми изпрати на посочената поща в резюме какво може да прави и какво владее и разбира се конкретни резултати ( ако е свързано с SEO ... ) или конкретни проекти/дизайни.

 

Ако имате въпроси, отговарям само на посочената поща.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...