Jump to content
BulForum.com

Търся 4 ма обезкостители и 4 пакетиори


Recommended Posts

Уреждам квартирите 50 паунда на седмица наем , гарантирани 40 часа на седмца , по 6.70 в паунди

плащам таксите и осигуровки , обявата не е комерсиална , заминаването до Англия е за ваша сметка

ако имте умения за butcher започвате понеделник.

Работи се с говеждо месо в Блякбърн за голям клиент , работата не е сезона .

 

 

ще отговоря на всяко запитване на лични

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Да обявата е актуална , доста хора се обадиха и работят, не искам ниакакви пари като комисиона , само си поемате билетите , търсят се професионални обезкостители , транжори и тримери , както и пакетиори .Срдно седмично възнаграждение 270 паунда (разходи 50 за квартира + 50 за храна... ) чисто се спестяват до 170 паунда на седмица. Работи се в северна Англия така , че най удобният полет е София - Манчестър.Моля който има желание и иска да пробва ч чужбина д ами драсне на лични зада опиша нужните документи и датите за интервюта.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Нови 6 свободни позиции за обезкостители с опит. Телефона мие 00447946229720 заплащането е вече 6.19 в паунди на час за пакери и 6.70 за бутчери.

Link to comment
Share on other sites

А за майстор готвач има ли работа?

Link to comment
Share on other sites

Не колега , това са едни от наи-големите кланници в Англия , тук се колят крави и телета , самият процес на разфасоване изисква сръчни и бързи обезкостители . Процесът е изключително модернизиран и автоматизириан , но въпреки това ми трябват обезкостители с опит дори и в работа със свинско месо или агнешко пак е предимство . Но ми напиши телефона си на лични ще те имам в предвид .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Търся момче, с писмен и говорим английски за позицията - Технически Супервайзер . Нощна смяна, , стартова заплата 270 паунда седмично.

Моля зайнтересованите да ми пишат на лични или на dardov@live.com

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...